Wpis z mikrobloga

Mirki, wystartowała promocja, w której za wyrobienie darmowej karty kredytowej można dostać premię pieniężną 300 zł.

Warunki do spełnienia śmiesznie proste (więc trochę i #cebuladeals ). Wystarczy w ciągu dwóch kolejnych miesięcy wykonać łącznie 10 transakcji bezgotówkowych za pomocą karty (po 5 transakcji na miesiąc).

I mogą to być transakcje na każdą kwotę. Można zatem nawet zapłacić w ten sposób np. za kajzerkę kosztującą 0,29 zł i powtórzyć operację kolejne 9 razy. :)

Tutaj szczegóły: http://krainakorzysci.blogspot.com/2018/02/premia-pieniezna-300-zl-za-karte-citi-simplicity.html

#promocje #promocja #pieniadze #finanse #banki #bank #bankowosc
  • 4
  • Odpowiedz
@Shajo: Szczerze mówiąc nie widziałem żadnego wpisu na temat ten konkretnej promocji (wystartowała w poniedziałek) i mnie to zdziwiło, bo w końcu żadne tam bony do jakichś sklepów, tylko 300 zł, które można wydać gdzie się chce i na co się chce. A do tego prościutkie warunki, więc promocja na prawdę jedna z najlepszych w historii Citibanku.

Ale jeżeli serio ktoś już ją ją tu wrzucał, to na prawdę nie zauważyłem
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Lapidarny Regulamin tej promocji jest akurat niezbyt długi w porównaniu do podobnych promocji.

W każdym razie ja jestem na bieżąco z promocjami Citibanku już od kilku lat, więc jak masz jakieś konkretne pytania to możesz mnie śmiało zapytać.
  • Odpowiedz