Wpis z mikrobloga

@borrow: Kiedyś szukałem pokoju w GDA. 5m2. 500zł + rachunki XD. Jak spytałem dlaczego w ogłoszeniu jest inne łóżko niż w rzeczywistości to mi typiarka odpowiedziała: Bo drzwi się nie zamykały XD. W Gdańsku takie pokoiki chodzą po 750-850zł. Afkors już z opłatami XD
@borrow tzw pakiet podstawowy XD

Zastanawiam się, ile jeszcze mieszkań trzeba w Krakowie wybudować, żeby takie patologie odeszły do przeszłości
@borrow: Nie chcę nic mówić, ale w Warszawie taki pokój poszedłby za 950 zł (gdyby był w miarę spoko dzielnicy), dlatego przez kilkanaście minut próbowałam ustalić, co jest nie tak z tym zdjęciem. Sama mieszkałam w podobnym pokoju na Woli i to ledwo udało mi się wygrać walkę z innymi oglądającymi... także zazdro, ze w Krakowie takie lokum to powód to śmiechu xd
P.S Widziałam nawet mniejsze pokoje, gdzie mieściło się
Mieszkałam w takim czymś rok XD fakt że standard Ikea ale jak się łóżko rozłożyło to dotykało biurka i żeby przejść na drugą stronę pokoju trzeba było wejść na łóżko. Ale jak się chce to się da, na imprezie 6 osób w tym pokoju siedziało XD
@borrow: jakby był trochę większy (dłuższe i szerokie łóżko) + biurko tak żeby wygodnie zmieścić laptopa na nim + A4 zeszyt/blok , to za 500 PLN bym wziął ( ͡° ͜ʖ ͡°)