Wpis z mikrobloga

@borrow: Widziałem takie mieszkanko na żywo. Dzielą je na jak największą liczbę pokoików, by jak najwięcej ludzi upchać. W mieszkaniu, które oglądałem było 6 pokoi. I jedna łazienka. Ja #!$%@?.
Coś za coś. Za taki standard nie jest to jakaś wygórowana cena ale w trochę gorszym standardzie większe mieszkania razem z czynszem da się wyrwać za 1200-1300 ze wszystkim.


@Mihau88:

tyle, ze przy pelnej kwocie 1450 to wynajmiesz takze kawalerke w Krk, nie w scislym centrum i o odrobine nizszym standardzie, ale to juz nie jest "polska b" i o prace latwiej i o zarobki :)
Nie rozumiem tych hejtów na małe pokoje.


@DebiutantDedukcji: bo to nie jest "mały pokój" to jest #!$%@? pokój który ktoś przedzielił na pół ścianką gipsową jak normalnie za pokój jest te 600-700zł to za pół pokoju powinno być pół ceny
dobrynajem?


@bear2112: wynajmowałam kiedyś od nich pokój. co prawda był to najnormalniejszy w świecie pokój jeszcze za czasów pokoi nieprzerabianych i tbh są zajebiści. nigdy nie miałam tak super właścicieli jak oni. wszystko było robione na idelo. ten ziomek taki łysy - mateusz, mega nieogar, ale jego żona jest mega super