Wpis z mikrobloga

@villa-karpatia:
Możecie mi wyjaśnić skąd wzięliście ten pomysł, aby na zarzuty wobec waszej firmy (nie będę rozstrzygał, czy poważne i zasadne, nie jestem szczególnie w temacie) odpowiadać memami? To ma być próba rozładowania napięcia które powstało? Próba obrazy użytkowników tego portalu? A może to po prostu wyciąganie pieniędzy od właścicieli za ten nowoczesny PR? Tak naprawdę nie ma znaczenia jak bardzo macie rację, a druga strona jej nie ma, odpowiadając za pomocą obrazków z google grafika automatycznie stawiacie się na przegranej pozycji. Ja nie chciałbym mieć nic wspólnego z firmą, która takich rzeczy nie traktuje w sposób poważny. Dzisiaj macie porobione rezerwacje i pełne pokoje, ale zastanawialiście się w ogóle kto, poza stałymi klientami będzie was odwiedzał w kolejnych sezonach? Pozdrawiam.
#willakarpatia
  • 12
@Bolszoj: > Możecie mi wyjaśnić skąd wzięliście ten pomysł, aby na zarzuty wobec waszej firmy odpowiadać memami?

Wszystkie nasze wypowiedzi na wykopie były i są kulturalne. Nie obrażały żadnego z uczestników dyskusji. Rzeczowo odnieśliśmy się do ostatniego wydarzenia, co potwierdzili również policjanci pytani przez wp.pl.
Tym, którzy nie schodzą poniżej pewnego poziomu konwersacji chętnie i precyzyjnie odpowiadamy.
A z tymi, którym nie zależy na rzeczowej dyskusji, tylko na biciu piany, porozumiewamy
@villa-karpatia: Drodzy Państwo. Nie jestem zaangażowany (i swoją drogą nie mam zamiaru być) w sytuację kryzysową Państwa przedsiębiorstwa w mediach, jednak "zboczenie zawodowe" nie pozwala mi na nie skomentowanie tego komentarza. Proszę nie traktować mojej poniższej wypowiedzi za bezpodstawną krytykę bądź obrazę, lecz jako dobre słowo od osoby będącej w "branży".

Przy projektowaniu komunikacji w sferze: przedsiębiorstwo - publiczność trzeba (wręcz koniecznie trzeba!) pamiętać o tym, że nie tworzymy komunikatów, które
@villa-karpatia: Policjanci pytani przez wp.pl ? Jaja sobie robicie? Wypowiedział się pewnie jakiś rzecznik policji, który miał tą sprawę głęboko gdzieś, aby szybko super-dziennikarz z wp.pl poszedł sobie i nie zawracał fajery. WP.PL nie jest stroną, gdzie obserwuje się tematy o wysokim poziomie dziennikarstwa co widać po dużej ilości sprzecznych faktów (i nie muszę zaznaczać, że dobrze o tym wiecie, że się praktycznie nic w tym artykule nie zgadza) z tymi