Wpis z mikrobloga

Czy ktoś zna optyka w Krakowie, który wstawi szkła do moich oprawek? Podobno niechętnie to robią i wielu odmawia, gdy nie kupuje się u nich. Mam swoje oprawki korekcyjne, które kupiłem sobie w zaprzyjaźnionym sklepie z okularami (dokładnie te same, które później z przebitką 150zł lądują u optyka do kupienia) natomiast są w nich póki co szkła zerówki. Nie są to jakieś ściągane nie wiadomo skąd.
#optyka #optyk #okulary #krakow
  • 13
@brylek: #!$%@?. Tak robią tylko w Visionach i innych sieciówkach, mi nawet nie chcieli okularów do naprawy przyjąć (kupione gdzie indziej) - są to więc bardziej salony sprzedaży. U lokalnych optyków szkła wymienisz bez grymaszenia. Ja mam oprawki kupione przez internet w Kodano, a już dwukrotnie szkła wymieniałam. Polecam optyka na Miodowej w pasażu (przy Krakowskiej).
@czar_Pekla: @Samii: @Catttana: dzięki za podpowiedzi. Czyli normalnie powinni zrobić.Szkoda mi wywalać 200-300zł na oprawki (tak przy okazji zwykle średniej jakości, skrzypi to i strasznie delikatne), skoro mam docelowe (pod warunkiem, że będzie się dało do nich założyć szkła dla mnie), wolę dopłacić do lepszych soczewek.