Wpis z mikrobloga

Od jakichś dwóch lat na moją skrzynkę mailową, którą używam w pracy, przychodzą propagandowe maile z różnych adresów w takim tonie jak picrel. Nie powiem, poziom i styl manipulacji #!$%@? mnie za każdym razem, gdy je czytam, dlatego też z utęsknieniem wyczekuję kolejnych wiadomości - a pojawiają się one średnio co 3 tygodnie. Wyciąłem część maila z dzisiaj, abyście mniej więcej zobaczyli o jaką propagandę chodzi. Wszystkie maile do tej pory były pisane tym samym stylem, w załącznikach jest pełno religijnych fotek a temat każdego maila zaczyna się od "SZCZĘŚĆ BOŻE!". Autor/autorzy często odnoszą się do bieżących wydarzeń (np. teraz jest aprobacja prezydenta w kwestii podpisu pod ustawą IPN). Mogę założyć tag i wrzucać tutaj te maile, bo to jest kopalnia beki, choć z drugiej strony to przerażające, że ktoś to łyka. Bylibyście zainteresowani? (Mam na poczcie wszystkie maile wstecz - szkoda kasować takie perełki) #bekazpisu #polityka #polska i może #ultrapropaganda ?
zteekone - Od jakichś dwóch lat na moją skrzynkę mailową, którą używam w pracy, przyc...

źródło: comment_U65DxeXqJJCpZ5Iff6vIfJlzhTf4OO7X.jpg

Pobierz
  • 7
@balonikkrzysia: pracujesz w budżetówce? Narracja wskazuje, że targetem jest stary beton. Jak czytam te maile, to przed oczami mam właśnie takie stare baby #!$%@?ące głupoty albo cymbałów tęskniących za komuną