Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #seks #zwiazki #pytanie #pytaniedoeksperta
Mam problem. Dorośli ludzie, 20+ oboje a moja partnerka mnie niepokoi. Mówi czasem, że lubi patrzeć się na dupy i cycki innych dziewcząt, mówi czasem, która jest ładna, która ma fajne to, fajne tamto. Jakiś czas temu zapytała, czy byłbym zły, gdyby się całowała z laską, bo ona z ciekawości to by zobaczyła jak to jest.
Ba, kiedyś nawet powiedziała wprost, że kręcą ją dziewczyny, ale zaraz potem zaczęła się wypierać.
Czy coś tu jest nie tak? Mam wątpliwości co do jej orientacji...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Moja dokładnie tak samo robi. I wiesz co? To jest układ idealny. Bo ja nie przegapię, żadnej dobrej laski na ulicy, moja się nie wkurza, że się oglądam za innymi, a ja mam czas na rozglądanie się za dobrymi pojazdami ( ͡° ͜ʖ ͡°). A co do próby całowania, to powiedz jej uczciwie jak to widzisz. Ja powiedziałem, że chcę przy tym być i to widzieć
@perversace: hmmm moze i tak( ͡° ͜ʖ ͡°)

To takie torche slabe. Niby oparte na badaniach ale jakbym spojrzal na ladny samochod to tez pewnie by wyszlo ze moglbym z nim zyc( ͡° ͜ʖ ͡°). Wedlug tych badan oczywiscie