Wpis z mikrobloga

Alfaholicy to jednak stan umysłu. Z tematu na forum:

Forum "alfaholicy" a 3/4 kombinuje co kupic zeby to tylko nie byla Alfa

Tym którzy po Alfie Romeo kupili bądź zamierzają kupić samochód innej marki po prostu podziękujmy za wypowiedzi w tym temacie. Liczę na wpisy tylko prawdziwych fanów marki, którzy nie widzą innej opcji niż Alfa Romeo.


Nie jestem godzien nazwania się fanem marki bo po 166 chcę kupić segment E innego producenta, ch.. z tym że AR miała niezłą dziurę modelową sprzedając przez ładnych parę lat tylko miejskie samochody, mogę sobie kupić MiTo przecież xD . Nie dziwię się, że to społeczeństwo Alfistów ma taką a nie inną opinię.
#alfaromeo #alfaholicy #motoryzacja #samochody #przemysleniazdupy
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krzemol: A czy przypadkiem nadal alfa nie ma segmentu E? xD W sumie francuzy też już niestety nie mają bo citroen zaczął produkować gówno samochody dla kobiet, a peugeot nie zapowiedział żadnego nowego 608 czy coś podobnego... No chyba, że DSy to mają być ich segmenty E xD
  • Odpowiedz
@Krzemol: Gdzie masz taki komentarz? Na forum nic mi się nie gugla, a jeśli ktoś tak napisał np. w którejś facebookowej grupie, to czemu od razu generalizujesz? Ja wiem, że tam siedzą zjeby i to niemało - jak w każdej internetowej społeczności ( ͡° ͜ʖ ͡°) - ale to chyba nie powód, żeby wszystkich wrzucać do jednego worka.
  • Odpowiedz
@Krzemol no ogółem wielu alfistow neguje jakiekolwiek kwestie. Jak jakiejś modyfikacji nie było fabrycznie to broń boże to robić, przecież to wszystko zniszczy
  • Odpowiedz
@Krzemol: No panie, taki wątek na forum aż się prosi o gównoburzę (ʘʘ) Poszukaj podobnego na forum BMW, to się pewnie okaże, że zdrajców marki by najchętniej z maczetami gonili ;) I nie chodzi mi o to, że "u was biją murzynów", ale jednak w każdej grupie znajdą się imbecyle i nic na to nie poradzisz - trzeba odsiewać i tyle ¯\(ツ)_/¯ Ostatnio w jednej
  • Odpowiedz
@Funky666 dzisiaj na FB czytałem jak już marudzili na zakładanie semi slickow. No tam też zależy, ale część normalnych modyfikacji bardzo negują. Chyba drift-r miał dość sporą gownoburze jak się o gwint MTS pytał. Generalnie forum jak forum, na BMW czy vagach podobnie się dzieje i przyznaję w tym rację. Ale na alfaholikach właśnie w kwestiach żeby ktoś pomógł coś zrobić jest najłatwiej z tego co zauważyłem
  • Odpowiedz
@Krzemol: No generalnie to jest dramat. Sam też kiedyś w młodym wieku się otarłem o ten typ myślenia (dzięki Bogu nie do tego stopnia), ale na szczęście się wyleczyłem XD. To jest zabawne jak ludzie w przypadku tego typu marek zapominają o tym, że to jest jednak nadal przedmiot i nadal biznes, a nie jakieś bóstwo.
  • Odpowiedz
@Krzemol
Masz rację, pytanie albo sugestie o zmiane marki na tym forum od zawsze wywoływało oburzenie i gównoburze. Fakt jest taki, że naprawdę nie ma następcy po 166, Gulia jest obecnie jeszcze za droga. Sam o niej myślę ale może za dwa lata. A tymczasem jakie masz typy po 166 3.2V6 ? Volvo S80 może jakiś Lexus?
  • Odpowiedz
Chyba drift-r miał dość sporą gownoburze jak się o gwint MTS pytał.


@Nakarima: Ja jak będę chciał założyć to po prostu to zrobię, wolę nie pytać xD

A tymczasem jakie masz typy po 166 3.2V6 ? Volvo S80 może jakiś Lexus?


@dawid_007_04: S80 T6 albo V8/ GS450H/ M35H/ M37S. W kolejności od najtańszego do najdroższego w sumie, ale to temat myślę za 3 lata dopiero :)
  • Odpowiedz