Wpis z mikrobloga

Wspominki - Olimpiada w Nagano 1998, skoki już były w kręgu moich zainteresowań. Pamiętam z tamtego okresu że był jeden wymiatacz Kazuyoshi Funaki a nasi strasznie kiepścili, nawet nie jeździli na wszystkie konkursy (pewnie kasy nie było), ojciec np. śmiał się że na mamuta nie pojechali bo się boją tam skakać.
W każdym razie transmisja była w nocy, jako jedyny z rodziny ślęczałem przed tv żeby obejrzeć (12 lat i ferie zimowe :)), pamiętam że były wtedy nadzieje pokładane w Małyszu. Ale po jego występie jedyny komentarz jaki się nasuwał to "dziadostwo".

K-90 - 51 miejsce, najlepszy z Polaków Robert Mateja - 21 miejsce
K-120 - 52 miejsce, najlepszy z Polaków Wojciech Skupień - 11 miejsce
#skoki
  • 8
@glurp77 ja jakos nie pamietam 1998, za to jak dzis letnie w Barcelonie 1992 rok, potem wiem ze bylo Lillehamer 1994r. i tam bylo blisko medalu chyba w jakims slalomie czy zjezdzie polak byl 5, musialbym sprawdzic gdzies na google
@glurp77: Mireczku, ja też oglądałem, ojciec mi na wideo nagrywał, żebym rano mógł obejrzeć ( ͡° ͜ʖ ͡°) a miałem 10 lat, pierwsza moja olimpiada! Piękne wspomnienia z dużej skoczni i z konkursu drużynowego. Funaki skakał tak, że nikt do dzisiaj tak nie skacze. No naprawdę - kiedyś to były czasy. Ale kibice pamiętajo ( ͡ ͜ʖ ͡)