Wpis z mikrobloga

@Reniferus: Ketonal (teraz bez recepty można kupić, oczywiście z mniejszą zawartością ketoprofenu) na mnie działał, niestety nie w formie jednej tabletki a od 2 do 4 co ~4h; zależy kiedy zaczynało ponownie boleć. Na pogotowiu chirurg mówił, że ketonal jest dobry na zęby i mi go polecił. Chciałem wyłudzić coś mocniejszego ale się nie udało, za młodo wyglądam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

2 dni po fakcie ale
@Kruszec: dzięki. W sumie nadal lekko pobolewa i wystarczy ibuprom sprint. Lekko mi napuchł to już nie powinien boleć. Co do ketonalu to mam go i jak kiedyś mnie bolał to nie pomagał. Może dlatego, że nie brałem takiej dawki co ty. Następnym razem spróbuję z taką ilością co ty xD
@Reniferus: Ja mam inną dolegliwość jakąś, poczynając od zębów i dziąseł po złe samopoczucie przez gorączkę, zatkane ucho, gorączkę i kończąc na dziurze w dziąsle, i ogczuwalnym guzie w jamie ustnej zwanym "brodawczak płaskonabłonkowy
. I jeszcze to kolatanie serca, nie pij alkoholu, kolego! Cała lewa strona twarzy ma problem :D Trzymaj się gościu!