Wpis z mikrobloga

  • 0
@wuzet3 jakoś dziwnie bym się czuł zadając jej takie pytanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Shaggy_dg jakieś szczegóły? W sensie nie ruchania tylko jak do tego doszło? :P

@FaenTaDeg już odpowiadałem chyba wyżej : nie ma dziewczyny

@szakira_szakira no nie wiem, w takim wypadku nie powinna mi o tym powiedzieć? Chociaż po to żeby nie wyszła głupia sytuacja. Która w sumie wyszła
  • Odpowiedz
@czornyyy napisalem że ma dziewczyne ;p i poprostu pisaliśmy dalej. Zainteresuj ją swoją osobą to szybko zmieni podejscie. Wiem, że to brzmi jak jakieś motywacyjne #!$%@?. Ale uwierz, jesli ci odpisuje dziewczyna to masz szanse. ( tylko nie wysyłaj jej benka albo podrywów al'a seba, a moze co z tego bydzie) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@czornyyy: napisz tak „sorki nie mów mu ze ci powiedziałem ale jakoś tak wyszło ze mu powiedziałem ze to ty pytasz na co on parsknął śmiechem i powiedział ze z takim mutantem by się nawet #!$%@? nie przespał” - jak już idziesz na dno to ciąg wszystkich ze sobą
  • Odpowiedz
Maciek #!$%@? zawsze jest jakis #!$%@? Maciek ja #!$%@?


@gnt_1: Maciek i w znacznie mniejszym stopniu Marcin. Nie że obecnie mnie to interesuje, ale cztery moje byłe znalazły sobie gachów o tych imionach, a inne miały wcześniej (jedna nawet trzech( ͡° ʖ̯ ͡°)). W sumie nie wiem jaka jest społeczna funkcja Maciejów (bez urazy dla ewentualnie czytających), żadnego nie poznałem w innym kontekście niż były albo
  • Odpowiedz
@aardwolf:

no i fajnie przynajmniej jeden Maciek wyjdzie z przegrywu. Na Twoim miejscu bym zrobił wszystko żeby ich zapoznać.


koleś leci na laskę i ma jeszcze się starać żeby ich razem zapoznać? to jest jakiś nowy rodzaj masochizmu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@czornyyy ej stary, kto Ci powiedział że potrzebujesz jakiegoś doświadczenia. Bądź po prostu szczery. Ta dziewczyna po drugiej stronie jest takim samym człowiekiem jak Ty a nie jakaś niezrozumiałą, mityczną istotą, pieprzonym jednorożcem, światłem wiekuistym. Nie myśl że istnieje jakikolwiek wzór na zachowanie w takich sytuacjach i że musisz się tego uczyć. Taki przykład: jak bawisz się z psem to czy zastanawiasz się czy robisz to dobrze, czy psu się podoba,
  • Odpowiedz
@czornyyy: 3maj się cumplu, nie ta to może nie nastepna, i nastepna tez moze jeszcze nie, no i nastepna, ale moze , a nie nastepna tez cienko...

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz