Wpis z mikrobloga

  • 1
U mnie w biedrze to tylko Heinz łagodny. Nawet ostrego nie ma ja nie wiem czemu może kierownik sklepu nie lubi i nie zamawia?
  • Odpowiedz
@waters: Ostre sosy nie mają takiego brania jak łagodne, jakiś czas temu zwróciłem nawet uwagę na to, że na półkach jest często zarezerwowane więcej miejsca na głupi ketchup łagodny, a pikantnego jest ok. połowę mniej. Cóż, piszę prosto do Heinza, oni chyba będą wiedzieć dokąd rozprowadzają, jeśli w ogóle.
  • Odpowiedz
  • 1
@johnkashtan ja mam mikro biedre w bloku ( brak w niej części standarowego asortymentu) no ale żeby był zawsze tylko łagodny a ostrego nie? To trochę tak jakby mieli tylko sól a pieprzu już nie ;/ a te ich keczupy Mikado to się nie nadają do jedzenia
  • Odpowiedz
@BoloZCzerniakowa: i jak tam, pamiętasz co powiedzieli? Bo mnie przed chwilą firecracker po raz pierwszy nauczył pokory i po otarciu łez właśnie trafiłem na ten wpis. Fajnie byłoby mieć go w lodówce.
  • Odpowiedz
@zmijekk: Trzeba pogadać z kierownikiem. Ja się dogadałem i zamówiłem butelkę 875 ml za 11 PLN. Mają też w hurtowni w Gdyni (wystarczy wpisać w Google Heinz Firecracker hurt i jeden z pierwszych wyników).
  • Odpowiedz