Wpis z mikrobloga

@Harmonijka: No właśnie sprzedałem wszystko co miałem żeby wejść w perłe, mam jej teraz dość sporo. Ale uważam że ten projekt jest najlepszy spośród wszystkich w które miałem włożone pieniądze a cena już nigdy nie zbliży się do tej dzisiejszej. No chyba że jebnie :D
  • Odpowiedz
@Harmonijka: ja wymieniłem 80% portfolio na PRL. Przekonało mnie to, że wkrótce 1PRL będzie się równał 64gb w zdecentralizowanej chmurze, czyli za jednym tokenem będzie się kryło coś namacalnego, a nie tylko bajki i piękne słowa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pynkman: Dokładnie z tego samego powodu zrobiłem to co zrobiłem, miałem wcześniej około 50% swojego portfolio w PRL ale w tym momencie wszedlem all in, jak sie bawić to sie bawić :D
  • Odpowiedz
@Harmonijka: W tym momencie na kucoinie, trzymałem na mew ale na spadkach troche pohandlowalem, bede kupowal trezora niedlugo i tez bede na nim trzymal. Kucoin jest wedlug mnie o wiele bezpieczniejszy niz inne mozliwe skladowiska bo ma 2fa
  • Odpowiedz
@Sebqu: #!$%@?, #!$%@? wymieniłem dzisiaj moje liski, które jakkolwiek się dobrze trzymają na PRL i dokupiłem ich 600 xD. Ja już się niczego nie boję. Testnet to najmniejsze nasze zmartwienie teraz. Jak bitcoin spadnie z rowerka to wszyscy leżymy xD
  • Odpowiedz
  • 0
@laki_dlu
@Harmonijka
No właśnie
Jedna sprawa to Bitcoin, którego wyczuwam że wpadnie jeszcze trochę
A druga to żeby wypaliło
Jak spadnie do 0.3 to myślę żeby nie dokupić z 3k PRL xd
  • Odpowiedz