Wpis z mikrobloga

Mam zagwozdkę w który skład iść pod 4-3-1-2, więc wrzucam wam 5 alternatyw w ankiecie z prośbą o głosowanie i radę!

Wszystkie składy są orientacyjnie warte tyle samo ~= 6.5 miliona na PC +- 200k

Griez + Modric TOTY + Ronaldo TOTGS + Trochę IFów
Henry Prime + Rui Prime + Aubameyang IF + Dużo IFów
Henry Prime + Modric TOTY + Bale IF + Same Złotka
Ronaldo TOTGS + Modric TOTY + Bale 7-chem + Same Złotka
Henry Prime + Modric TOTY + Bale 7-chem + Dużo IFów

#fut #fifa18

Którym składem byś grał?

  • Griez + Modric TOTY + Ronaldo TOTGS 18.5% (5)
  • Henry Prime + Rui Prime + Aubameyang IF 33.3% (9)
  • Henry Prime + Modric TOTY + Bale IF 11.1% (3)
  • Ronaldo TOTGS + Modric TOTY + Bale 7-chem 33.3% (9)
  • Henry Prime + Modric TOTY + Bale 7-chem 3.7% (1)

Oddanych głosów: 27

  • 15
@arko123: Well w końcu to skład dla mnie więc na pewno zagram jednym z tych 5 ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale powiedzmy, że "żaden" idealnie kwalifikuje się pod komentarz z wytłumaczeniem dlaczego żaden, ewentualnie ze składem za 6.5kk na PC który uważasz za lepszy w tym samym ustawieniu.
@aseeon_: właśnie problem jest taki, że robisz drogi skład, a wszędzie masz słabych prawych obrońców(Kimmich wolny, a Florenzi w Serie A daje radę, ale głowie dlatego, że nie ma lepszej alternatywy). Pchasz się też w Matuidiego, który też jest za słaby jak na ten etap gry. Ja bym wymienił Ronaldo ST na zwykłego na mniejszym zgraniu albo po prostu zmieniał skład w grze i bym coś takiego zrobił.
Pobierz arko123 - @aseeon_: właśnie problem jest taki, że robisz drogi skład, a wszędzie masz...
źródło: comment_YhOT84MkSagjFhazL1QfW0Fc8fGwbQyr.jpg
@arko123: Wszystko by było fajnie, ale mam kilka uwag i pytanie:
- Kompletnie mnie nie bawi zmiana ustawienia na początku każdego meczu, tragiczne to jest
- blanc to straszliwy drewniak, absolutnie się na nim zawiodłem
- Kimmichem TOTGS mam około 100 meczy zagranych i jestem z niego bardzo zadowolony, nie znalazł się w tych składach przez przypadek tak generalnie.
- Ten skład jest o jakieś 700k za drogi, ale pewnie tam
A pytanie brzmi, naprawdę taki dobry ten pogba, że go warto brać? Nie jestem turbo skillerem i 5 gwiazdek się na mnie marnuje raczej, a pogba to chyba jedyny gość z twojego składu którym nie grałem w ogóle, to nie mam odniesienia.


@aseeon_: jakbyś dał w to miejsce Nainggolana, to uzyskałbyś podobny efekt, ale wtedy musi Florenzi zostać albo nie byłoby pełnego zgrania Nainggolana. Mi się grało pomocą w składzie Vidal,
@arko123: A masz może jakąś opinię co do tego jak bardzo się różnią IFy Vidala i Nainggolana od ich podstawowych kart? Warto/nie warto? Grałem oboma ifami, ale nie grałem ani jedną ani drugą z podstawowych kart :D
@aseeon_: moja ogólna opinia na temat ifów kart z wysokim ratingiem jest taka, że EA leci w #!$%@? i daje im tak małe ulepszenia, że ciężko poczuć różnicę między podstawową kartą, a pierwszym IFem. Jak popatrzysz w dokładne statystyki, to zobaczysz, że to jest +1,+2 do większości statystyk ¯\_(ツ)_/¯. I wg mnie dopiero od drugiej/trzeciej karty warto kupować IFy nad te zwykłe karty.
Co innego IFy tych kart Z niższym ratingiem,