Wpis z mikrobloga

@kolega_taty2: Nie dzięki spasuje
@chrzandofrytek: No właśnie to są takie koleżanki, męzatki, dziewczyny kumpli xD
@Idesiku_Nago: W tym momencie wchodzi #!$%@?. Znajomych mam od studii i w sumie nie wiem jak znalezc nowych więc trzymam się tych choćby nie wiem co xD
@Michal_z_ksiegowosci: w sumie to ćwiczę, więc chyba urósł, nie mierzyłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@turtelian: No tylko, że to żony, dziewczyny,
@Gvizdec: Znajomi z gimnazjum czy co? Same zapewne miętoszą fasole,a nabijają się z kogoś. Naturalna rzecz, chodz dla wielu to ogromny temat tabu. Może zapytaj wprost koleżanek czy nie chcą beniz? Tylko się upewnij ile lat mają.
@KrabOdrzutowiec: wszyscy z przedziału 20-30, znajomi ze studiów. Po prostu szukają czułego punktu, żeby #!$%@?ć, zwłaszcza że przez jakieś 2-3 miesiące umawiałem się z dziewczynami z tindera, ale z nimi nie podziałasz nic więcej jak seks.. Tzn seks spoko zawsze, ale nie zadowala mnie to kiedy szukam kogoś na stałe xD
@Gvizdec: cisną pompę z Ciebie a ty się tym przejmujesz i dlatego cisną dalej
miej w zanadrzu jakieś riposty, jak się zapytają czy Ci bicek urósł to daj im niech sprawdzą
@aRonja: no właśnie sprawdzają. Mi się wydaje, że próbują obrócić jakoś całą sprawę do góry nogami, bo zazwyczaj jak gdzieś wychodzimy to oni są w parach a ja sam i czasem poderwę jakąś dziewczynę czasem nie
@aRonja: no wyraźnie podkreślają fakt, że jako jedyny jestem singlem w grupie.
W sumie zabawne, jest nas 4 kumpli i tylko ja jestem singlem, dzisiaj był artykuł na głównej o tym, że co 4 polak jest samotny ( ͡° ͜ʖ ͡°)