Wpis z mikrobloga

#szosa #rower #chinskiecuda #aliexpress
Od pewnego czasu szukam licznika z gps żeby nie musieć nosić przy sobie dodatkowo telefonu z włączoną stravą.
Ceny zestawów z czujnikami od garmina albo polara są dla mnie za duże, a szukając po internecie znalazłem firmę igpsort i wydaje się że ich chińskie cuda są nie najgorsze. Wiecie coś o nich, ktoś używa ich liczników ? ( w szczególności jestem zainteresowany IGS10 albo IGS50E) ich strona jakby ktoś szukał: http://global.igpsport.com/home/product
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bz333: troszkę drożej masz sprzęty Lezyne, jak nie znasz firmy to zobacz ich ofertę, może warto dołożyć bo sprzęt fajny a dalej za 1/2 cen garmina
  • Odpowiedz
@bz333 nie gubi śladu w lasach i miastach
Baterie ładuje raz na tydzień, zrobiłem już 1100km od sierpnia. Konto z apki z igs mam podpięte pod strave. Ogólnie polecam. Aha przesyłanie wyników trasy jest po bluetooth i wymaga chyba 4.1
  • Odpowiedz
@geuze zależy od wielu czynników. W mieście około 45sekund do 80sekund. Ja szczerym polu 30sekund. Zauważyłem jak załączeniu go troszkę wcześniej jak tylko zacznę szykować się do wyjazdu rowerem z garażu to łapie nawet w 35sekund.
  • Odpowiedz
@bslawek: wifi i sieci nie pomagają tylko a-gps czyli jakby mapa pozycji satelit, tylko trzeba to aktualizować co parę dni żeby skuteczność była. Ale dzięki temu zegarek mi łapie sygnał w parę sekund.
  • Odpowiedz