Wpis z mikrobloga

Przypadkiem wyszło, ze zrobił się nieco eksperyment społeczny, ale z koleżanką jesteśmy na jednym portalu "randkowym"
Ona ma brak opisu praktycznie, wygląd: puszysta, przepalone, źle skadrowane zdjęcie

126 odwiedzin
72 like'i
kilka osób piszących

Ja wiem, że to trochę wyważanie otwartych drzwi, ale serio nie słuchajcie kobiet jak coś #!$%@?ą o tym, że one nie mają atencji i równie trudno znaleźć im partnera. Idealnego może, tylko że to każdemu jest trudno. A jakoś łatwiej wybiera sie z 126 niż z 0.
Nawet niszowy, nieinteresujący profil w porównaniu do faceta bezie miał przeogromne wzięcie.
#niewiemjaktootagowac chyba #przegryw
  • 12
Tak dołożę disclaimer:

Wiem, że to przykład jednostkowy i wiem, że mogę być np trollem z wygladu i goblinem z mowy.
Ale te liczby to istna parodia.
Ona założyła tam konto głównie po to bym mógł jej słać linki do co rakowszych profili. Włożyła zero wysiłku w uatrakcyjnienie profilu, zdjęcie dała bo trzeba, ale byle jakie Nie zaczepiała nikogo (acz specyfika portalu sprawia, ze wyświetlając profil jest o tym info)
Ja zaś
@Naxster:
To jest wina doboru naturalnego i podziału na płcie. Jedna płeć to akceptor nasienia(pojemnik na sperme) który działa jak kontroler jakości populacji, ocenia jakość i wysiłki drugiej płci. Druga płeć to dawca nasienia, który musi udowodnić że jest dobrym dawcą. Dlatego własnie faceci zbudowali cywilizacje kiedy kobiety dawały dupy.
Teraz napisz dziękuje Pani ewolucja a seks będzie ci dany w tym roku.