Wpis z mikrobloga

Dlaczego te wszystkie rowery Fuji czy Focus mają korby 52/36 i kasety 11-28. Szukam czegoś w standardzie 50/34 i 11-32 i cholernie ciężko znaleźć, nie muszą to być koniecznie te marki. Na karbonie też mi nie zależy. Kwota 5-6k.

Ktoś coś? Bo ja już #!$%@? dostaje.

#szosa #rowery #zakupy #pytanie
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dzangyl: Ja miałem seryjnie z tyłu 11-25 i dałem od razu po wyjęciu z kartonu roweru kasetę 11-32 bez żadnej wymiany przerzutki. W danych technicznych mojej przerzutki jest napisane że ma pojemność do 30 zębów ale na 32 bez problemów pracuje.
  • Odpowiedz
@the_Fam: Jadąc 12km/h pod górę na lekko i na twardo zrobisz i tak taką samą moc. Więc to czy kogoś mijałeś i kręcił wolno, czy nie mógł się za Tobą utrzymać to nie znaczy ze miał kiepskie przełożenie, tylko zależy od jego dyspozycji.
Link, bo szukajka w strawa coś ostatnio kiepsko działa.
  • Odpowiedz
Link, bo szukajka w strawa coś ostatnio kiepsko działa.


@vicher62: Działa dobrze, tylko jacyś idioci flagują te segmenty i wtedy się nie wyświetlają. https://veloviewer.com/segments/3865664

Jadąc 12km/h pod górę na lekko i na twardo zrobisz i tak taką samą moc.

Tak, ale mając szerszy zakres dobierasz sobie wygodne przełożenie do aktualnego nachylenia i na bardziej stromym możesz zwolnić i wręcz odpocząć wciąż jadąc, a na mniej stromym wstać z siodełka, depnąć
  • Odpowiedz