Wpis z mikrobloga

Mirki powiedzcie co robic? Mam internet do 6mb/s w netii, jeszcze 2 miesiące temu było w okolicach 4-5mb/s a teraz jest 1,5-2mb/s. Netia twierdzi że to wina kabli, oczywiście bzdura i #!$%@?. Nie odpuszczam im i co chwilę serwuje zgłoszenie, póki co za jedną fakturę będę płacić o połowę mniej. Ale dalej nie potrafią wytłumaczyć skąd taka niska prędkość. Zapewne nie przysługuje mi prawo do zerwania umowy bez ponoszenia kosztów zerwania umowy? #netia #internet
  • 13
@s_t_u_l_e_j: szkoda ze umowa jeszcze rok xd najchętniej juz bym ją zerwał ale kara zapewne kilkaset złotych. A przecież nawet jakby predkosc wynosila 0,0001 mb/s to netia kary przy zerwaniu by pewnie nie odpuscila
a co do nadajnika to mam go w odeglosci 700 metrow, jest lte 800 wiec nie powinno byc zle
@RonaldoCristiano: Jak jest tylko lte800 to cudów nie oczekuj. Tmobile ma 5mhz pasma, orange 10mhz. W tmobile tymi 5mhz leci 37mbit w orange 74mbit. I podziel te 37 i 74 przez np. 20 zainteresowanych mobilnym internetem i użytkowników komórek. Wychodzą wtedy słabiutkie prędkości, a użytkowników non stop przybywa