Wpis z mikrobloga

Mirki, chce się zabrać za kopanie (coraz więcej amatorów pcha się do zabawy...), polecilibyście jakiegoś poola na którym automatycznie kopie się to co jest najbardziej opłacalne i dostaje codziennie wypłatę w BTC? Są takie poole w ogóle? Widziałęm coś takiego jak nicehash albo nanopool ale tam jest wypłata od 0.1 btc czy coś, czyli pół życia musiałbym kopać żeby coś dostać. Głównie dla zabawy chcę pokopać, a nie utrzymywać się z tego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kryptowaluty #ethereum #btc #mining
  • 16
@licho_nie_spi ale zrozum że kopiach entuzjastycznie to nawet na zero nie wyjdziesz, weź ten hajs i kup za niego btc żeby spekulować na takim binance albo bittrexie
@Seid: Ja pierdziele, nie zależy mi na kasie ani bitcoinach. Chcę spróbować jak wygląda obecnie kopanie, giełdy itp a nie inwestować w to pieniądze. To nie ma być inwestycja tylko zabawa i nauka
@licho_nie_spi: no maja bo mieli hacka i teraz wystarczy 1 dzien zwloki i juz wszyscy krzycza. Wlasnie zaplacili. Na reddicie komunikuja wszystko. Obecnie nicehash jest najbardziej oplacalny ale rob co chcesz.
@emjot86: a co możesz powiedzieć o nanopoolu, chcę tam pokopać trochę?
@licho_nie_spi: zakupienie dobrych kart 1070, 70 ti czy Vega graniczy z cudem. Pobaw się może gtx1060 lub rx580 jak znajdziesz w dobrej cenie. Kart nie ma w sklepach a jeżeli są to kosztują +30%+50% do ceny z przed miesiąca.
@Czupryn999: Ja mam mały problem może mi pomożesz?