Wpis z mikrobloga

Ech, to już ponad 2 lata odkąd niestety upadł piękny pomysł stworzenia wykopowego serwerwa legendarnej giery MU Online - MU Mirko. Sam serwer powstał, ale nie został nigdy doszlifowany ze względu na zbyt małe zainteresowanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jest to szczególnie przykre, bo podobny projekt, jakim było #mirkots, odniósł spory sukces. Jak widać, Tibia była wśród Mirasków bardziej popularna niż MU ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pozwolę sobie zawołać main developera #mumirko @ellbbr. Chłopak naprawdę się starał, do dzisiaj jestem wdzięczny mu za trud jaki w to włożył. Wołam też @lazer, bo też się aktywnie zaangażował w projekt. Nostalgnijcie ze mno miraski (,)

#muonline #staregry

piesnababy - Ech, to już ponad 2 lata odkąd niestety upadł piękny pomysł stworzenia w...

źródło: comment_Qw3zcdNmHgMaltHf8P22EBylVfTylpoB.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
@AESTHETlC: @happyloverboy: @KromkaMistrz: panowie robimy to
tylko niech to bedzie ta wersja stara jakies 0.97 przecież to była zajebista gra, ile ja czasu przy tym spędziłem to masakra
nawet jakbyśmy mieli w 5 osób grać to bym grał xD a przecież takich ludzi którzy pamiętają te czasy i chętnie by wrócili są na pewno dziesiątki tylko trzeba jakoś im to przekazać
  • Odpowiedz
@AESTHETlC: @lazer: @piesnababy: jest duże prawdopodobieństwo, że wciąż mam serwer mu postawiony, lecz konfiguracja leży, lecz to będę mógł sprawdzić dopiero jutro, gdy wrócę do domu.
Maszyna to jakiś athlon 2rdzenie 8gb ramu i 1gb jakiś radeon, zewnętrzny stały numer ip, zero obciążenia, 24h włączony, łącze 50mbit, ale jeśli będzie taka potrzeba, to mogę zmienić na 120mbit, będę miał wreszcie wymówkę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@happyloverboy: wydaje mi sie ze sprzet to najmniejszy problem, 10 lat temu serwery mu chodziły na sprzęcie który dzisiaj byśmy nazwali złomem i było dobrze xD pamiętam taki serwer serenity mu który był na neostradzie i się resetował co 24 h bo tak miała właśnie neostrada xD
trzeba przede wszystkim znalezc ludzi i przetestować serwer
  • Odpowiedz
@lazer: oczywiście ze te pierwsze wersje. Gdzie nie było jakiś dziwnych cudow. Jak w 2016 wszedlem na jakiś serwer to zupełnie nie mogłem się odnaleźć. Tęsknie za czasami siedzenie 5h na spocie yeti lub pierwszym na atlantis. Po paru resetach Lost tower... ehhh tęsknie
  • Odpowiedz
jutro trzeba wrzucic tego posta w godzinach popoludniowych, ja dzisiaj juz musze leciec ale jestem na 100% zwarty i gotowy do jakichs testów, promowania serwera i innych rzeczy xD zróbmy to
jeszcze jakby forum zalozyc na jakims fora.pl to by byla totalna machina czasu xD
  • Odpowiedz
@lazer: Może bym pograł, jakoś mało, bo brak czasu, ale chętnie bym wrócił. Jak byłem młodszy to #!$%@?łem w mmo, mu było na 2 miejscu pod względem ilości godzin, więc można by sobie odświeżyć :D
  • Odpowiedz
@ellbbr: tak jak pisałem wyżej, mam pliki na dysku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@happyloverboy wydaje mi się, że nic nie jest skonfigurowane niestety, bo stwierdziliśmy, że nie ma co stawiać serwera dla trzech grających osób, szkoda #!$%@? się z tym. Jeśli już to jakieś absolutne podstawy, ale chyba wszystko jest stockowe oprócz komunikatów Guarda xD

@lazer: KURŁA ALE MI SIĘ UDAŁO ŁAŃCUSZEK NOSTALGII TRZASNĄĆ NA WYKOPIE
  • Odpowiedz
  • 2
@piesnababy jestem chętny, ale bym pofarmil takie dark soule albo wyprał na +11 z obsraną dupą... Grand Viper exe () Wołajcie moim marzeniem było zostać GMem (:
  • Odpowiedz