Wpis z mikrobloga

Kupuj z #paypal bo to dodatkowa ochrona...
#januszebiznesu kiedy będzie moja paczka? Czekaj... snieg, swieta, #!$%@?.
Przesyłka ma byc dostarczona w 60dni... 59 nie ma śladu w Europie...
Spor (kilka dni) -> roszczenie.
Sprzedawca dostarcza nr listu (zero oznak w śledzeniu).
PayPal pisze do widmo82: poczekaj jeszcze 2tyg. Mija 12 dni, paczka pojawia sie w Europie... 75dni.
Panie PayPal... chce siano! Paczka będzie u mnie może po... 80 dniach?
Widmo82.... roszczenie odrzucone. Paczka w drodze.
PayPal... ale znacząco po terminie!
Rozpatrzymy odwołanie.
Odrzucono, snieg, swieta, #!$%@?.
- kurtyna :)
#gearbest #lightinthebox #banggood
Płaciłem #mastercard i nie kupilem ubezpieczenia więc bank też pewnie się wypnie na #chargeback
  • 18
@widmo82: źle to zagrałeś, piszesz do paypal'a halo halo to nie moja transakcja proszę o pomoc halo halo.
To nie Pan zrobił ten zakup ?
Nie to nie ja.
Mamy najlepsze zabezpieczenia bla bla bla już zwracamy piniondze

Niestety wiele osób w taki sposób cofało transakcje na paypal'u ( ͡° ʖ̯ ͡°)
PayPal pisze do widmo82: poczekaj jeszcze 2tyg. Mija 12 dni, paczka pojawia sie w Europie... 75dni.

Panie PayPal... chce siano! Paczka będzie u mnie może po... 80 dniach?

Widmo82.... roszczenie odrzucone. Paczka w drodze.

PayPal... ale znacząco po terminie!


@widmo82:

a teraz znajdz, ze paypal gwarantuje dostawe w 60 dni :]

Sorry, ale paypal ma racje.

@widmo82: niektórym z tej akcji z opóźnionym PL z listopada paypal przyznał zwrot, a teraz mają info że powtórnie wysłane przedmioty przeszły już przez wyspy i niedługo do nich trafią. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Ty pewnie za późno wysłałeś roszczenie i przed decyzją ruszył tracking, więc lipa z pieniędzy i towaru. (,)
Nie masz się co denerwować, poczekaj jak ja na dostawę
nie paypal... sprzedawca. nie wywiazal sie z umowy. to tak jakby: zamawiasz drona... dostajesz hulajnoge. Zamawiasz coś czarnego a dostajesz... rożowe.


@widmo82:

przestan #!$%@?, bo nie dostales cos innego, tylko dostaniesz to co zamawiales tylko pozniej.
Bo do cholery, ale zamawiasz w okresie, kiedy przewoznicy na calym swiecie nie wyrabiaja sie z dostarczaniem towaru.

Spieszylo ci sie, to trzeba bylo bulic za kuriera, a nie kombinowac albo z przesylkami omijajacymi waty,
@sylwek2k: przestan bluznic bo zyłka peknie :)
Sprzedawca na okres swiat mogl wydłużyć czas dostawy a tego nie zrobił. Dostawa 60 dni na.. 80 fakt, mała różnica. Przecież jak dojdzie po 3mc też będzie OK!
Sprzedawca na okres swiat mogl wydłużyć czas dostawy a tego nie zrobił.


@widmo82:

po co, skoro terminy dostaw to deklaracja a nie gwarancja?

Przecież jak dojdzie po 3mc też będzie OK!


@widmo82:

to zwroc towar (za przesylke zwrotna takze zwroci paypal) i nie narzekaj na caly swiat
@widmo82 mi dziś mija 60dni gdy miałem dostać odkurzacz. 2 dni temu dałem ticket. Zaproponowali 45$, mówie że chce resend, po ostatniej wiadomości dziś w nocy, paczka ruszyła, myślę że poniedziałek - wtorek DPD ja dostarczy a GB zaproponował 100$, polecam