Wpis z mikrobloga

Nano wchodzi dziś na OKEx (tj. 2 lutego), a już od wczoraj funkcjonują depozyty. Wypłaty ruszą 5 lutego: https://support.okex.com/hc/en-us/articles/360000491312

OKEx jest jedną z największych giełd, często największą, jeśli chodzi o dzienny wolumen:

https://coinmarketcap.com/exchanges/volume/24-hour/

Harmonogram:
1. NANO deposit - 17:00 Feb 1, 2018 (Hong Kong Time, UTC +8)
2. NANO/BTC, NANO/ETH, NANO/USDT spot trading - 16:00 Feb 2, 2018 (Hong Kong Time, UTC +8)
3. NANO withdrawal - 18:00 Feb 5, 2018 (Hong Kong Time, UTC +8)

Rynek niedźwiedzia nie jest straszny z #nano Zachęcam do obserwacji tagu #nano

#nanocurrency #xrb #raiblocks #kryptowaluty #okex
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ajron_men: hah, ludzie trochę się obsrali jak zobaczyli 1 nano fee przy wypłacie z binance :D ale tam podobno jakoś oni to automatycznie regulują, więc pewnie znacznie to spadnie.
Bo jeśli nano ma być najlepszą krypto do przenoszenia kapitału miedzy giełdami to musi być też i tani.
  • Odpowiedz
@filip34: na kucoinie szło mi 30 s na portfel odkąd giełda wykonała PoW (blok nadawczy) - być może tak długo z powodu bardzo słabego neta i maszyny wirtualnej. Na forum bitcoin pl chwalili się, że szło im parę sekund! Koszt prowizji dla giełdy wynosi tam 0.05 XRB - czyli jakieś 2,5 zł
  • Odpowiedz
@ajron_men: myślę, że nawet po zaksięgowaniu na portfelu coinów kilka sekund giełdzie zajmuje na przerobienie tej informacji. Do tej pory 30 sekund dla zwykłego coina to było niezauważalne, przy XRB te 30 sekund wydaje się być już długo :)
A 2,5 zł jeszcze jest akceptowalną ceną za wypłatę z giełdy - traderów stać, a zwykły człowiek tych wypłat nie robi za często.
Mogliby zrobić bonus czyli np 5 wypłat coina
  • Odpowiedz
@filip34: wydaje mi się, że problem był spowodowany potrzebą zsynchronizowania portfela (pojawiły się nowe bloki, a wolny net + szyfrowana partycja) + może ciut wolniejszym czasem potrzebnym na PoW (maszyna wirtualna), następnym razem musi być co najwyżej 10s :)
  • Odpowiedz