Wpis z mikrobloga

Kebab to jest moja ulubiona potrawa, w technikum wołali na mnie rolas bo w ciągu miesiąca jadłem rollo 10-15 razy. W każde miejsce jakieś nowe gdzie jadę, czy to warszawa czy szczecin to muszę spróbować miejscowego kebaba. Gdybym miał wybrać co będę jadł do końca życia? Kebab. Gdybym miał wybrać ostatni posiłek w więzieniu? Kebab. Gdybym miał wybrać miłość mojego życia? Sami sobie odpowiedzcie.

#jedzenie #kebab
Pobierz WolfSky - Kebab to jest moja ulubiona potrawa, w technikum wołali na mnie rolas bo w ...
źródło: comment_w6druXAxypI7TznA6T0WQbOftAgfuuhD.jpg
  • 115
@JemMandarynke: @bizn: @Piesa: Polecam sprawdzić Sapko Kebab na Jana Pawła. Jeden z nielicznych z normalnymi warzywami w środku, a nie samą kapustą. Poza tym Amrit trochę #!$%@?ł się z biegiem czasu, Efes trzyma poziom, ale dla mnie ze względu na prawdziwą baraninę (a nie mielonkę wołową).

Obecnie od tradycyjnego kebaba wolę boxy - mięso, sałatka i frytki bo często pity/tortille są miernej jakości i nie ma ryzyka, że będzie
@WolfSky przecież kebaby w Polsce to straszne gówno w dużej mierze. Jedź se do Berlina i tam skosztuj to zrozumiesz, czemu gemuse >>>> polskie kanapki ze słonym gównem, tanią surówką i litrem sosu, aby zabić smak.