Wpis z mikrobloga

@Hattan: wspinanie się na 8000 bez tlenu przy -50 to nie sport tylko proszenie sie o smierc.

Prawda jest taka, że facet był egoistą, który chciał tam wejść przy tej pogodzie bo nikt inny tego wcześniej nie zrobił.
Liczył się fejm i skończyło się śmiercią. Dla sportu mógł wchodzić na niższe partie, bezpieczniejsze no ale tak to setki ludzi się wspina.
@Xtreme2007: szczególnie kilka godzin radości tych dzieci, kiedy dowiedziały sie o śmierci ojca. Trzeba być #!$%@?ętym żeby opuszczać rodzinę w taki sposób i trzeba być #!$%@? ignorantem, żeby pisać takie rzeczy. Pomijając temat kasy na akcję ratunkową(nie mój cyrk, nie moje małpy) postawę tego gościa trzeba nazywac po imieniu, żeby może inne oszołomy się nad swoim postępowaniem zastanowiły - jak udało im się spłodzić dziecko to może #!$%@? jeszcze daliby radę
@europa
Jeśli tak, to przynajmniej tyle ale poki co chyba takiej informacji nie ma, prawda? Więc można taki argument odłożyć na bok.

@Pan_Bober
To już zasługa tylko o wyłącznie ludzi, którzy wpłacali kasę, nie jego.

Ostatecznie i tak uważam go za nieodpowiedzialnego idiotę, w taki sposób zostawić dzieci to jest dla mnie nie do pojęcia.
@europa: wtedy trzeba go uznać za chorego psychicznie po prostu. Nie chcę go w tym momencie obrażać w żaden sposób ale to już chyba byłaby choroba. Mnie osobiście dwie rzeczy przerażają: po pierwsze stan psychiki tego gościa, który miał w dupie dzieci, co jest dla mnie kompletnie nie do pojęcia, po drugie natomiast stan psychiki jego dzieci, które w końcu uzmysłowią sobie, że tata miał je w dupie i wolał się
@its_all_in_the_game: właśnie w tym rzeczy że nie rozumiesz jego psychiki. Dzieci to jedno a pasja która nim owładnęła to inna sprawa. Wyobraź sobie teraz alternatywny scenariusz, że ze względu na rodzinę rezygnuje ze wspinaczki i zostaje z rodziną w domu. Pasja której nie może już realizować go zżera, spala wewnętrznie. Zaczyna znowu ćpać albo pić i się stacza. Bije żonę i dzieci, jak ojciec Rycha Peji, aż pewnego dnia nie wytrzymuje
@jezus_cameltoe:

O jeju o jeju.

5. Osiagnij zyciowy cel.


@proba1: Nie ma dowodów na to że osiągnął cel życiowy

@jezus_cameltoe:

1.Zaloz konto na wykopie

2. Daj sobie nick jesus cameltoe

3. Nie miej co robić ze swoim życiem i dobija do bordo

4. Żyj życiem innych obrażając ich jednocześnie

5.Brak profitu

JAK TO ŁATWO PRZYCHODZI


@Chlopak_jak_z_plakatu: Stwierdzenie że ktoś jest głupcem Celowo idąc się na śmierć to obrażanie?
@europa życie jest pełne trudnych wyborów, a w jego sytuacji zapewnienie rodziny i bytu dzieciom to jedyny słuszny. Niestety, do innego zdania nic mnie nie przekona, rodzina jest najważniejsza. Poza tym to jest zbyt dużo 'być moze' jak na taką dyskusje.
@Richard_Bachman: Nie, tylko jak traktujesz to jako sport to sie #!$%@? wspinaj tak, żeby ryzyko nie było wielkie. To co on chciał zrobić to prawie misja samobójcza. Liczył się tylko fejm i nic więcej, bo dla sportu to mógł sobie wchodzić niżej. Koleś był egoistą chciał się za wszelką cenę zapisać na kartach historii.
@europa: Tak jak napisałem wyżej. Nikt nie mówi, że miał siedzieć w domu tylko na #!$%@?
Ruchało się fajnie


@Harmonijka: ale żeś popłynął. Znam parę gdzie facet bardzo nie chciał dzieci a ona bardzo chciała. Unikał seksu bez zabezpieczeń. Raz, dosłownie raz mu się przytrafiło i ona zaciążyła urodziła bliźnięta.