Wpis z mikrobloga

Mirki, w związku z #aferazielonkowa naszła mnie nocna rozkmina. Mamy na wykopie moderację, która posługuje się różnymi dziwnymi nickami. Nikt nie wie kim oni są... A co jeśli mają oni "normalne" konta na wykopie, sprawiają wrażenie normalnych ludzi. Rozmawiamy z nimi, śmieszkujemy, wymieniamy się poglądami itp. A tu jeb moderator wykopu.

To tak jakby się dowiedzieć, że całe życie miało się sąsiada, który był miłym chłopcem mówiącym "Dzień dobry", a tu okazuje się, że to były agent SB, terrorysta, obywatel Sosnowca oraz szkolny diler drożdżówek w jednym!

Każdy z nas, ja, czy Ty może być moderatorem wykopu incognito. Trochę creepy ._.
Od tej pory już chyba nigdy nie spojrzę tak samo na każdego wykopowicza, bo będę miał podejrzenia o jego współudział w moderowaniu...

#rozkminy #przemyslenia #gownowpis #tagujenanocnejbomoge
Atexor - Mirki, w związku z #aferazielonkowa naszła mnie nocna rozkmina. Mamy na wyko...

źródło: comment_rUolIyENgi7hKuv9fmj6nUtH1GHLYRxg.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@Irinolld: Ale zobacz, Hannahalla, Oskarek, czy lubie-sernik też się wyróżn... o kurna...
Chyba, że oni tylko piszą "fakty autentyczne" stąd ciężko ich rozpoznać. Hmmm...

@pro666full: Kiedyś zaufałem sobie, wtedy dałbym sobie za siebie rękę uciąć. I wiesz, co... I bym teraz, k***a nie miał ręki.
  • Odpowiedz
@Atexor: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie
  • Odpowiedz
@Irinolld: Najpilniej strzeżony to Tajemnica Serwerowni. Ale to też ważny. Miło było Was poznać. Oczywiście jeśli nie jesteście moderatorami w przebraniu :(

@ryohei: :O
Chociaż... u mnie nie ma dostępu do rogali. Spróbuję im może neta odłączyć, to zobaczę czy poziom wykopu wzrośnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@pro666full: Meksyk! Super, z Cejrowskim się spotkam i w końcu spróbuję te pyszne burrito ( ͡° ͜
  • Odpowiedz