Wpis z mikrobloga

@ErroL: No wiadomo, że takie schorzenia nie są pewnikiem, ale faktem jest, że ludzie dla własnej przyjemności stworzyli rasy psów narażające te zwierzęta na wielkie cierpienia, dość nieodpowiedzialne i samolubne podejście.
  • Odpowiedz
  • 2
@Maciek5000 to jest gówno prawda! Jakiś debil zrobił zdjęcie mieszańca skrzyżowanego z mopsem. Proszę tutaj na obrazie z podobnego okresu 1870 Mopsy rozwijały się na Dalekim Wschodzie, a ich historia sięga 1000 r. p.n.e.  W czasie panowania dynastii Sung (960-1279 r. p.n.e.) psy podobne do mopsów występowały pod nazwą " Lo-chiang-sze" lub " Lo-sze". To właśnie one są uznawane za przodków współczesnych czworonogów. Ta rasa ma 3000 lat! I jest wyspecjalizowana
ErroL - @Maciek5000 to jest gówno prawda! Jakiś debil zrobił zdjęcie mieszańca skrzyż...

źródło: comment_vVrq71O81bHnxBqEVJS8bikNmh3AU2Zr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@Maciek5000 jakoś od 3 tysięcy lat mają się dobrze. Tylko ludzie to sadyści bo chcą zarobić sprzedając skażone / wadliwe genetycznie osobniki. Albo podróbki jak na tym zdjęciu. Wtedy nie było telefonów i internetu aby sprawdzić oszusta.
  • Odpowiedz
  • 3
@Maciek5000 miałem różne rasy psów. Też podchodziłem ze śmiechem i trochę pogardą.
Są psy i jest Mops. To całkiem coś innego.
A jak jesteś samotny to mops sprawi, że masz powodzenie na całej dzielnicy. I każdy podchodzi zagadać.
Wcześniej przez 15 lat na spacerach znałem tylko wszystkich z widzenia i kilka imion psów. Po dwóch tygodniach mojego wolała cała okolica. Babcie, dzieci, nowi koledzy i KAŻDY różowy pasek z psem. Dzięki
  • Odpowiedz