Wpis z mikrobloga

Jesteśmy na drodze do wymazania naszego narodu bo polscy mężczyźni są nieodpowiedzialni i lecą tylko na Ukrainki. Konsekwencje tego co wy #niebieskiepaski robicie są nie ubłagane.

Demograf: w ostatnich latach 2,5-krotnie wzrosła liczba małżeństw polsko-ukraińskich

„W przypadku małżeństw polsko-ukraińskich ewidentnie dominują te zawierane przez Polaków i Ukrainki – stanowią one ponad 80 proc. ogółu tych małżeństw, które są zawierane w Polsce. A to nie wszystkie małżeństwa polsko-ukraińskie, bo nic nie stoi na przeszkodzie, aby takie małżeństwo zostało zarejestrowane na Ukrainie, czy w jakimkolwiek innym kraju” - zaznaczył demograf.


To jest potworne, że nie myślicie o polskich kobietach i o naszym kraju a jedynie o potomkiniach zbrodniarzy z UPA. Zostajecie ich beta-bankomatami i nawet tego nie widzicie. Zniewalają Was. Ale wiem, że przyjdzie taki czas, że będziecie wracać do nas Polek na kolanach i prosić o wybaczenie za to #!$%@? się z paniami za wschodniej granicy.

#ukraina #zwiazki
  • 92
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@pan_sting: Jako lesbijka chciałam zaznaczyć, że większość polek to karyny, a ukrainki to zazwyczaj kobiety na poziomie. Pozdrawiam cieplutko
  • Odpowiedz
@pan_sting: co? księżniczkowate zachowanie, #!$%@? charakter i miałka osobowość sprawiły, że nikt Cię nie chcę i samotność klepnęła Cię mocniej, niż ćwiartka wódki na hejnał, wypita przez gimbusa? xD
  • Odpowiedz
@pan_sting: no to zapraszam do czołowego natarcia na czynny wulkan w Islandii albo skok z obrotem w powietrzu, w osi X, to kadzi z płynnym metalem w jakiejś hucie XD
fajna zarzutka, chwali się za trzymanie ramy obrażonej.
  • Odpowiedz
  • 3
@pan_sting kiedyś znajoma Ukrainka że studiów opowiadała właśnie jak to Polaków jeleni można urabiać, że żadna szanująca się nie weźmie sobie takiego bo o Polakach mają bardzo złe zdanie i w ogóle ponoć z takich dziewuch straszna bekę mają
  • Odpowiedz