Wpis z mikrobloga

Hej Mirasy! Mam pytanie w związku z zakupem telefonu. Zaczynam nagrywać wideo na gimbalu ZHIYUN SMOOTH-Q i szukam smartfona z możliwie najlepszą kamerą. Jak na razie mój wybór padł na LG G6, w miarę dobra cena do jakości. Czy jesteście w stanie wybić mnie z obieranej decyzji? #telefony #smartfon
  • 4
@ptasiek2: Ok, nie widzi mi się wydawanie 3000<X na telefon, mogę wziąć tego LG na firmę i płacić abonament 90zł netto przez 18 miesięcy. Zwracam jednak uwagę że liczy dla mnie się głównie jakość wideo. Z drugiej strony jeśli jest coś na rynku co powali na kolana LG G6 jakością to rozważę dopłatę. A więc: po pierwsze jakość optyki, cena na drugim miejscu. Trafiłem również na oferty Mate 10 Pro, ale
@masurian Mało nagrywam, ale robię zdjęcia. W G6 super jest głównie stabilizacja. Sama matryca jest średniopółkowa. Zdjęcia robi dobre, ale z filmami ludzie mieli problemy w nocy (mrugające źródła światła). Z drugiej strony nie wiem jakie masz wymagania, bo filmy ogólnie nie są złe. S8 podobno kręci lepsze filmy. Mate powinien być jeszcze lepszy. Wrzucę Ci tu później link do paczki, gdzie porównasz sobie filmy z S8 i z G6.