Wpis z mikrobloga

Mirki ale #!$%@? akcja. Sesja trwa w najlepsze więc moje dni wraz ze współlokatorką spędzam na całodziennej nauce, hektolitrach kawy i przerwach na fajkę. Gdzieś o 19 zrobiłyśmy sobie pierwszą przerwę i usłyszałyśmy gdzieś między blokami miauczenie kota. Kolejna przerwa miała miejsce 15 minut temu a kot nadal miauczał. Był to piskliwy odgłos małego kotka więc zmiękło mi serce i postanowiłam szybko zrobić akcje ratunkową o 4 rano. Wzięłam kabanosy z lodówki, kazałam współlokatorce się ubierać i towarzyszyć mi w poszukiwaniach. Wyszłyśmy przed blok i podążałyśmy za odgłosami. Zaczęłam go wołać słynnym „kici kici”, współlokatorka stwierdziła, że kiedy go wołam miauczy głośnej więc mam nie przestawać. Głos dobiegał gdzieś z okolic kontenera na używana odzież. Oczywiście rzuciłam wiązankę jakimi to ludzie są #!$%@?, że wyrzucili kota do kontenera i jeśli trzeba to po niego tam wejdę. Nagle znów słychać miauczenie jednak gdzieś z góry. Obie spojrzałyśmy na siebie zrezygnowanym spojrzeniem, że kot utknął na drzewie i dlatego tak miauczy. Zaczęłyśmy go obie głośno wołać - może zejdzie. Jednak miauczenie zrobiło się dziwne... nadal było piskliwe ale wiecie co?



  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maszpozdro haha nie ma co się wstydzić, wpadki zdarzają się najlepszym. Pamiętam jedna ze swoich głupich akcji. Pisałem jeszcze wtedy na #gadugadu do kolegi w sprawie Pes'a tyle że zamiast PES napisałem w wiadomości słowo pies xd
Ja: siemka, dało by radę abyś pożyczył mi psa?
ON: Że co? Ale po co ci mój Pies?
Ja: Chciałem pograć.
On: Pograć z moim psem? Hm.
... I dopiero w tym
  • Odpowiedz
Mirki ale #!$%@? akcja. Sesja trwa w najlepsze więc moje dni wraz ze współlokatorką spędzam na całodziennej nauce, hektolitrach kawy i przerwach na fajkę


europeistyka widzę.
  • Odpowiedz
PS ręce mi śmierdzą kiełbasą ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@maszpozdro: wiesz co, możesz pójść do sklepu i w dziale z chemią (nie mam czasu by tłumaczyć co to) kup sobie produkt, który ma napis na opakowaniu "mydło". Możesz wybrać w kostce, bądź w płynie, o dowolnym zapachu. Wróć do domu i (uwaga, to ważne. W razie wątpliwości przeczytaj co napisałem kilkukrotnie) natrzyj mydłem ręce i pod
  • Odpowiedz