Wpis z mikrobloga

#przegryw #stulejacontent #wyjsciezprzegrywu #rozowepaski #niebieskiepaski #normictwo

To i ja dorzucę swoje 3 groszę, bo widzę, że każdy uważa, że przerywem się jest całe życie.
Też nim kiedyś byłem. W gimbazie byłem typowym kujonkiem co to jest potrzebny tylko do pracy domowej. W licbazie znajomi latali po klubach, a ja siedziałem na forach albo grałem w Lola, CSa itp. Nie raz miałem myśli samobójcze. Byłem kilka lat w friendzonie. Z wyglądu.. nie wiem sam. Raczej więcej niż 4-5/10 bym sobie nie dał. No ale jakoś wyszedłem z tego, mam różowegopaska od prawie roku, gadam z wieloma ludźmi na uczelni jak i w pracy. Jak to zrobiłem?

Bardzo prosto. Po prostu zerwałem z tym wszystkim. Z dnia na dzień napisałem "przyjaciółce", że muszę wykonać krok do przodu. Założyłem konto na Tinderze gdzie spotkałem kilka kobiet zanim poznałem swoją obecną dziewczynę. Odinstalowałem gry zabijające czas. Po prostu podszedłem do grupki osób na szkolnym korytarzu i się włączyłem w rozmowę. Przestałem tylko i wyłącznie gadać na parę tematów które mnie interesowały, a zacząłem gadać o wszystkim. Przestałem być radykalny w swoich poglądach, zacząłem częściej przyznawać ludziom rację. Zacząłem sam rozpoczynać rozmowy, proponować wspólne wyjścia. Obserwowałem o czym konkretni ludzie chcą rozmawiać, co chcą robić. Przełamałem się i zacząłem się ubierać "modnie". Zacząłem opowiadać o sobie, ale o pozytywnych rzeczach.

Po prostu dostosowałem się do otoczenia. A jak dobrze dobierzecie środowisko to nawet sami bardzo nie będziecie musieli się zmieniać. A czasem warto wyjść do ludzi, bo może się okazać, że oni też mają w sobie coś z przegrywa tylko to chowają, a przy was wyciągną to i okaże się, że oboje jesteś wygrywami, a nie przegrywani ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Tl;dr - Warto czasem zrezygnować ze swoich ideologi, zmienić się trochę i przekonać się, że świat nie jest taki straszny.
  • 23
@Polkop: samica która też się uważała za przegrywa i miała depresję. Także jeszcze raz przedostatnie zdanie przeanalizuj ( ͡~ ͜ʖ ͡°) A to, że całowałem się pierwszy raz mając 20 lat chyba mówi samo za siebie xD
@sTreeTu: Życie jest różne... serio. W Twoim przypadku chodziło tylko o pierdołę czyli alienowanie się i friendzone..
Na tinderze udało ci się z kimś się spotkać, ja po wielu miesiącach bez żadnego spotkania dałem sobie z tym spokój, a par miałem łącznie wliczając w to badoo też około 70 łącznie.
Z ludźmi rozmawiam, dbam o siebie, staram się ubierać dobrze. Przy jakiś rozmowach z dziewczynami np nigdy się nie żaliłem albo