Wpis z mikrobloga

#naukaprogramowania

Wielu z Was zaczynało zapewne od stanowisk juniorskich. Możecie podzielić się ze mną własnym doświadczeniem czego wymagano od Was na początku pracy, na rozmowie rekrutacyjnej? Teraz uczę się #python, można powiedzieć, że to pierwszy język którego uczę się porządnie a nie na studiach ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jednak jakieś opinie odnośnie innych języków tez mile widziane, sam jeszcze nie wiem czego do końca chcę a to chyba niezły język na początek, w wykresikach i tabelkach pokazują dużo pracy na świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
@szczesliwa_patelnia: no czego - podstawy znajomości języka i narzędzi którymi miałbyś się, zgodnie z ogłoszeniem, posługiwać.

wybacz ale ostatnimi czasy coraz więcej czytam takich oczywistych pytań i zaczyna mi to coraz bardziej wyglądać na "za #!$%@? nie wiem z czym się to programowanie je ale podobno dobrze płacą - pomóżcie proszę prześlizgnąć się przez sito rekrutacji bo jak już się załapię do korpo to tak łatwo nie #!$%@?ą"

sam jeszcze nie
W duzym skrocie to tyle, moze kiedys jak bede mial ochote to napisze Wam poradnik gdzie i jak programowac zeby w wieku 35 lat byc na emeryturze ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@zarev: Do dzieła. Pracodawcy Cię znienawidzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak serio to nie jest źle, znam znaczenia większości pojęć, jakieś punkty zaczepienia będą.