Wpis z mikrobloga

Tak sobie teraz przypomniałem, sytuacje z komunii gdzie gość musiał mieć straszną siarę..

Był taki koleś, z patologicznej rodziny.. no nie jego wina.. Nie uczestniczył w tych całych przygotowaniach próbach itd.. i pamiętam jak dzisiaj w dzień komunii podczas ceremonii w kościele, ojciec go przyprowadził i chciał aby go dopuścili do komunii, chłopak był ubrany w dresy ! takie ortalionowe z paskami, trwa tam ta cała szopka ojciec go prowadzi prawie na sam przód kościoła.. nakierowuje go do jakiejś ławki wpycha go, mówi zeby siadał, i kazał innym dzieciom się przesunąć... zakonnica podchodzi jakaś polemika ich wyprosiła. Ale to musiała siara dla niego być.

#truestory #komunika #kosciol
  • 11
@Stragan To dalej powod z #!$%@? wlasnie bo kosciol jest dla wszystkich. Brak udzialu w przygotowaniach nie usprawiedliwia zachowania zakonnicy i ksiedza, reszty tam obecnych tez nie. Narobili wstydu dziecku, ktore niczemu nie bylo winne.
@Marek_Kodrat Sam pan #!$%@?. Tak to ja, wyrzucila mnie szmata z kosciola bo w dresie pszyszlem bez przygotowan z tatkiem wiec sie tera mszcze. Jakbym to byl ja to bym nie #!$%@?? Nie lubie gdy dzieci cierpia bedac szykanowanym przez rowiesnikow ktorzy wykorzystali bezsensowne i zalosne zachowanie doroslych. Co by sie stalo gdyby mu dali przystapic do sakramentu? Nic, a "siary" mlody by nie mial.
@Marek_Kodrat A wiesz ze kosztuja bo ksiazeczka, komza, pelerynka, garnitur itd? Mysle ze nie chcial tylko ojciec mu kazal. Zreszta to tylko bezwartosciowe dywagacje. Jesli trzymac sie wylacznie wpisu to fakty sa takie ze dziecko zostalo wyproszone z kosciola. Reszta jest bez znaczenia.