Wpis z mikrobloga

#zimnahistoria

Byłam na poczcie. Pech chciał, że stanęłam za fanbojem jabłek, ciągle gadał przez to swoje japko, wywijał nim na prawo i lewo tak, żeby nawet półślepa babcia stojąca 3 kolejki dalej zobaczyła logo ogryzka. I wtedy stało się, gdy przyszła jego kolej położył na chwilę komórkę i zamiast 30 pinowego złącza zobaczyłam... mini USB. Lansować się japkiem to jedno, lansować się podróbką japka to zupełnie insza inszość :D

#konieczimnejhistorii #japko #lans #szokiniedowierzanie #spam #atencyjnanemka #kradnetagi #firstworldproblems #mikroatencja #mozliweeuro2012 #mozliwaautoreklama #niemampomyslunataga
  • 48
@ostr: Mogę obejrzeć mecz, mogę nie pamiętać wyniku, ale na pewno zapamiętam jakie stroje mieli grający, sedziowie, pomocnicy sędziów, reporterzy, komentatorzy, dziewczyny piłkarzy, ich matki, żony, kochanki, chłopcy od podawania piłek laski z przebitek widowni ^^
@Xanthia: Zgrabny. Gdzieś we wrześniu będę się zastanawiał, czy brać iP5 czy może Galaxy III, który mnie zawiódł póki co niestety. W ogóle nudne teraz te telefony cholernie.
@Xanthia: No to to norma, mam teraz 4 i 4S i nawet one się różnią, jeśli ktoś ma pokrowce - ja nie uznaję żadnych. Ale tym razem pewnie przejściówki zmienią i może to i dobrze. Chociaż mam tych kabli od iPodów, iPadów od cholery i będą się marnować.
@Xanthia: sorry, że się wtrącam ale jakie akcesoria do iPhone'a są według ciebie niezbędne? Ładowarkę dają w zestawie, słuchawki (marne) też dają..nic mi innego do głowy nie przychodzi
@Xanthia:

Odkryłem po co jest ten dock.

Wyobraź sobie pokój typowego fanboy'a Apple. Czysty i minimalistyczny zgodnie z regułami zen. Po środku stoi biurko, na nim iMac 27 cali z żółtą matrycą, obok stoi dock od Jarre'a za grubą kasę. Taki fanboy robiąc sobie zdjęcie (iPadem bo czym innym) na tle tego wszystkiego i niby przypadkiem łapie na fotce dock od Jarre'a w nim iPhone'a a obok wymieniony wyżej iMac. Dziewczyny
@e-stark: Za 1/100 ;) Czyli kilka tysięcy euro ;) Co do pokoju, niewielu fanbojów stać na pokoje o wysokości 3,6m (dock ma 3,4m + miejsce na iZabawkę), właściciele iGadżetów to przeważnie zadłużeni i sfrustrowani osobnicy, ogólnie żyjący poniżej średniej ;) Jeśli wierzyć brytyjczykom i ich badaniom ;)
@Xanthia:

To nie dock tylko kapliczka ku czci Apple chyba :/ Nawet nie wiem jak to nazwać tak absurdalne się to wydaje. Zadłużeni są tylko fani Apple, którzy muszą mieć każdy gadżet nie patrząc na to, że mają już jeden z takich. Obowiązkowo zadłużają się żeby być na konferencjach Apple i wspierać firmę w każdej chwili =)

Ja głupi myślałem, że piszesz o złotówkach...
@Xanthia: Ja byłem skłonny kupić coś z BadaOS ale gdy zacząłem myśleć o dostępności aplikacji w głowie zaświtała mi wizja tumbleweed'a (ten krzak toczący się po pustej ulicy w westernach).