Wpis z mikrobloga

#zydzi #oswiadczenie. #podziekowanie

Atak Izraelski na polską ustawę dotyczącą zniesławiania Polski jest tylko prestem do zmasowanej propagandy Izraela. Dzięki temu nikt nie zadaje pytania "w jakim celu Izrael oczernia Polskę?". Odpowiedzą są roszczenia Izraela wobec Polski. Zażądali od nas 60 mld $ za to że Niemcy mordowali polskich obywateli w czasach, gdy państwo Izraelskie nie istniało. Jest to najbardziej absurdalne żądanie w dziejach ludzkości.
Gra jednak nie toczy się tylko o 60 mld $. Polski nie stać na taką kwotę, więc Izrael będzie musiał zażądać spłaty w naturze. Wezmą sobie, lasy, grunty i budynki. Uczynią siebie panami w tym kraju.
Gdy uda się z Polską to uda się już z każdym. Dlatego głupotę popełniają Niemcy i Rosja wspierając Izrael w roszczeniach licząc na to, że jeśli z Polski z ofiary uczyni się oprawcę to Nie będą musieli płacić Polsce odszkodowań.

Trwa wojna hybrydowa którą przegrywamy na całej linii, a której stawką jest nasza rzeczywista wolność. Niestety nasi Politycy to amatorzy, którzy nie rozumieją geopolityki i nie znają pojęcia wojny hybrydowej. No chyba, że już nas przehandlowali.

Moja babcia w Dachau przeżyła 4 lata jako dziecko. Mojego dziadka rodzinę na jego oczach Niemcy rozstrzelali za ukrywanie Żydów (żyje, bo trafił na Niemca z sumieniem, który zamiast wyprowadzić na plac i wpakować kulkę w łeb, puścił go). Od strony Ojca mam żydowskich krewnych. Mam wujka Żyda w Kanadzie. I teraz ja, potomek moich dziadków i babć, mam płacić obcemu państwu. Ludziom, którzy nie wiele mieli wspólnego z ofiarami wojny?

Większość Izraelitów przyjechało kolejno z: USA, UK, Rosja. Potomków ofiar jest niewiele, bo większość przecież zginęła, a większość ocalałych uciekła do USA, bo w Izraelu spotkali się z ogólną pogardą, za to, że zostali w Europie, zamiast walczyć o powstanie Izraela. Mówiono im, że powinni zginąć w obozach, za to, że woleli żyć wśród gojów. Pogardliwie nazywano ich mydłem. Dziś ci ludzie, którzy wykazali się pogarda wobec ofiar uznają się w większości za potomków ofiar tylko po to aby wyłudzać pieniądze żerując na tej straszliwej tragedii. Jest to niemoralne i niehonorowe.

Na koniec chciałem podziękować wszystkim Żydom na świecie, a najbardziej Polskim Żydom, że mają odwagę mówić prawdę i bronić prawdy, oraz honoru Polaków. Swym uczynkiem ratujecie również honor Żydów. Natomiast syjonistom odpowiedzialnym za wszystkie oszczerstwa chciałem tylko powiedzieć: niech was dziali wezmą cholerni narcyzi. Jesteście tacy sami jak wszyscy inni szowinistyczni fanatycy nienawidzący innych rąk.
  • 9
@HHHHHH: Konwencjonalnej wojny nam nie wypowiedzą, zaś wojnę hybrydową wypowiedzieli już dawno. Cóż możemy zrobić? Jak to mawiali nasi przodkowie: "kto informacją wojuje, ten od informacji ginie". Kłamstwa należy zwalczać prawdą. Problem w tym, że nie mamy ani narzędzi, ani woli politycznej. Chociaż może wola jest, a brakuje profesjonalizmu?
@orkako: jezeli bedzie tak jak napisales, ze lasy i nieruchomosci pojda w #!$%@?, to wzburzy to w polsce nastroje antysemickie... dokladnie tak jak w niemczech przed hitlerem... ludzie mieli dosc zydow, ktorzy praktycznie byli na pozycji pana i hitler to wykorzystal na wiecach... wzniecajac nienawisc. I o to chodzi, aby nas rozdraznic i nastepnie krzyknac no zobaczcie jak szkaluja zydow, w akompaniamencie narracji odnosnie german death camps to cala akcja laczy
@HHHHHH:


To był tylko przykład, chociaż wielce prawdopodobny.
Izraelici od lat wyłudzają kamienice w Warszawie, a tam gdzie kamienic nie odbudowano działki. Oburzenie pojawiło sie dopiero gdy okazało się, że Hajka przydziela te kamienice za łapówki i uznaje wygniecione kartki napisane 5 minut temu na kolanie jako dowód na dawną własność. Jakoś nie było wcześniej słychać, że przejmują kamienice które są rekonstrukcją zniszczonych żydowskich budynków, ani o tym jak nowi właściciele
@orkako: I dlatego, dzisiaj nawet był apel, aby przestali powtarzać obraźliwe sformułowanie obozów na wykopie, bo przez wykop google indeksuje p**** o*y zamiast german death camps ( ͡º ͜ʖ͡º)

A Patryk Jaki już się tłumaczy.