Wpis z mikrobloga

Idziemy za ciosem i po Pustce mam dla was kolejną perełkę w swoim gatunku.

Southbound
#horror #filmnawieczor #film // Tag autorski: #crystalhills

Jest to 5 powiązanych ze sobą historii, napisanych przez jeszcze większą ilość reżyserów.

Mamy tu mix okultystycznego gówna z azjatyckim sznytem, typowe home invasion, przez chwilę mamy nawet wampiry, no i podążające za bohaterami kreatury przedstawiające śmierć w sposób jakiego jeszcze nie widziałem.

I do tego wszystkiego mamy segment w szpitalu, który do dziś siedzi mi w głowie, a film widziałem jakiś czas temu. Dyspozytor na telefonie prowadzi głównego bohatera za rączkę, żeby pomóc mu uratować potrąconą dziewczynę. W końcu trafiają do opuszczonego szpitalu, który znam na pamięć do dziś.
Segment pełen wartkiej, psychodelicznej akcji, której nie potrafię nawet opisać. Przypomnijcie sobie najlepsze thrillery/horrory jakie widzieliście. Te 20 minut to jest właśnie to.

Bierzcie to z połykiem, bo film mało znany, a zasługuje na duże uznanie.
Pobierz crimsontides - Idziemy za ciosem i po Pustce mam dla was kolejną perełkę w swoim gatu...
źródło: comment_F8zrBUR5miNYPiqG6fDaipYaMFAXGRGe.jpg
  • 9
@crimsontides: OYESU tylko nie ten gniot znowu. Przypomniałem go sobie w 1/3 ale obejrzałem dla porządku do konca. QPAAAAAAA Chyba ze jestem za mało inteligentny żeby obczaić o co w nim chodzi xD
@crimsontides: Void był spójny a to jest takie fnasjkfsannjfbasbjfas. Lecę wszystkie filmy po kolei na tagu i teraz wleci Last Shift.

Wgl te latające gówna, z czego one się wzięły i po #!$%@? i dlaczego, czemu oni #!$%@? tą rodzinę, kim był ten trzeci pener którego zostawili, co się stało z tymi laskami z kapeli które jak by nie było szarpał bym jak gesler menu w kfc, tyle pytań bez odpowiedzi.
@Seid: Ci z home invasion to z tego co pamiętam to mieli spinę z właścicielem domu, bo jego córki np. nie chcieli zabić. Te latające gówna to ich karma, śmierć. Dopóki przed nimi uciekali, dopóty ich historia jakby zataczała koło. I ciągle wracali do tego przydrożnego baru.

Te z kapeli to jeden z gorszych segmentów ogólnie, rodzina która im pomogła to byli jacyś okultyści i postanowili wprowadzić gówniary w swój chory
@crimsontides: Bardziej skupiłem się na tym że z dupy dostał identyczny samochód, miałem taką myśl "wtf, nie jest łatwo zdobyć identyczne a3 z takim samym wyposażeniem i silnikiem, przecież jego żona sie skapnie" xD #!$%@? ciągle tak tą jaskę potrącać, w sumie jego wina bo gapił się na kieckę zamiast drogę. O, i jeszcze motyw tej laski w ukrytym wymiarze, to było zajebiste xD