Wpis z mikrobloga

kurde, czy tylko ja wbijam jajka wprost na patelnię, a wszyscy najpierw do szklanki czy na spodek?


@lysyzlasu: ja też wbijam na patelnię, albo ewentualnie do kubka i przyprawiam, ale ich nie mieszam. Taka rozbełtana i wlana na patelnię mi nie podchodzi, lubię jak ma dwa kolory :D
@lysyzlasu tylko po takim wlaniu na patelnie to trwa bardzo szybko, miej przygotowany talez i machaj szpatulka zeby nie przywierala za dlugo bo sie takie suche strupy zrobia
@Limonene: to ty robisz sobie jajka sadzone a nie jajecznicę,

Polecam zrobic tak ze najpierw rozpuszczacie troche masła na patelni, pozniej zalewacie to mlekiem, jak zacznie sie gotowac to dodajecie jajka i mieszacie, zrobi się z tego fajny piszcz, a jajecznica nie bedzie sucha :)
@lierox90: a spróbuj przeczytać w taki sposób:

do kubka i przyprawiam, ale ich nie mieszam.

Taka rozbełtana i wlana na patelnię mi nie podchodzi


Tam nic nie ma o tym, że je wbijam na patelnię i się smażą bez mieszania.
@lierox90: Ale czytaj wszystko co napisałam, a nie to co ci pasuje xD
znów pogrubię

do kubka i przyprawiam, ale ich nie mieszam.

Taka rozbełtana i wlana na patelnię mi nie podchodzi

Wbijam do kubka, ale ich nie mieszam. W kubku nie mieszam. Bo nie lubię jajecznicy z wymieszanych w kubku jajek wlanych na patelnię.
@lierox90: ja nie wiem z czym ty masz problem koleś, nie lubię mieszać w szklance, mieszam dopiero na patelni. Tak trudno to zrozumieć? XD idąc twoim tokiem myślenia, ludzie mieszający jajka w szklance robią omlet.
@lierox90: "ja też wbijam na patelnię, albo ewentualnie do kubka i przyprawiam, ale ich nie mieszam. Taka rozbełtana i wlana na patelnię mi nie podchodzi, lubię jak ma dwa kolory".
W sensie nie mieszam w kubku, mieszam dopiero na patelni. Zresztą daj mi spokój, chyba łatwo wywnioskować, że skoro nie mieszam w kubku a robię jajecznicę to mieszam na patelni. Jak ktoś miesza w kubku to na patelni też miesza, a