Wpis z mikrobloga

@eks_de:

Pomogę Ci za darmo. 1. Masz problem z napięciem mięśniowym? 2. Masz jedną, lub maksymalnie dwie czynności, które obsesyjnie wykonujesz w życiu codziennym? 3. Masz problemy w komunikacji z ludźmi? 4. Podczas rozmowy jesteś strasznie ekspresyjny?

Jesli masz przynajmnie 2xTak, coś jest na rzeczy, jeśli nie, to jesteś, tak po prostu, zwyczajnie jebnięty.
@eks_de:

Z reguły jedna z w/w dysfunkcji nie oznacza SA, tylko konkretne schorzenia / zaburzenia. Dopiero w przypadku ich kombinacji, możemy mówić o szeroko pojętym spektrum autyzmu. Co do psychologów - znam kilku i są to przede wszystkim ludzie, którzy mają problem ze samym sobą - tak tak. Poszukaj dobrego neuropsychiatry, psychologów sobie odpuść, stracisz tylko pieniądze i wmówią Ci, że jesteś w porządku, ale potrzebujesz długiej terapii.
@lldl_sour_omega: no o to właśnie chodzi, chciałbym odwiedzieć jakiegoś specjalistę, żeby w końcu mi wytłumaczył, co ze mną jest. Wiem że większość psychologów obecnie jest na poziome "zacznij biegać, wyjdz do ludzi", więc po to pytam, czy można przejść jakieś badania, które by wskazały, czy mam zaburzenia.