Wpis z mikrobloga

Zapomniałem dodac ze ten sam model sprzedaje sie pod nazwa Junak Millenium. Trzeba pamietac ze nie jest tak niezawodny jak Honda/kawasaki/suzuki/yamaha
@Orion1988:

Czoper to motocykl który funkcjonalnie nie a żadnego sensu, on ma wyglądać, brzmieć i robić wrażenie.

Czoper 125 nie wygląda, nie brzmi a wrażenie może robić tylko z daleka.

Jedyną 125 jaka na mnie robi wrażenie wyglądem i udanie nawiązuje do przedwojennych i wczesnych powojennych "setek" jest Heist 125, ale za mało o nim wiem żeby go polecać.

Kup coś normalnego co się jakoś sensownie prowadzi i hamuje, do czopera
@Orion1988 może i tak, ale to jednak sprawdzone lata 80. Za 4k kupisz prawie nówkę albo i nówkę, motocykl dopracowany, jeden z bardziej udanych , współdzieli części i silnik z k125 .Poczytaj blog motocyklowy Mnicha, zobaczysz na co stać te Moto. Motocykl niskim kosztem można dopracować sobie w garażu żeby służył na lata. Co kupisz za 6k? 10 letnia używkę która może być wyeksploatowana do granic? Bez sensu.
@Orion1988 Hyosung lub Daelim. Mam tego drugiego i polecam. W mieście pali do 2,5 litra, nie wygląda (dla niewtajemniczonych) na hyta się o pojemność i markę, bo są zdziwieni. Teraz będzie 3 sezon i nic się nie psuje. Wygodna pozycja, nie siedzisz jak na kiblu. Silnik na licencji Hondy z tego co pamiętam. Nic tylko lać i jeździć. Głosy typu "poniżej litra to rower" olej. Ja dopiero w tym roku robot prawko