Wpis z mikrobloga

@krymic1991: Powiem tak zaplusujesz mega, jak jej dasz,ja niedawno byłem na takim spotkaniu z tindera, dałem jej kwiaty,dziewczyna bardzo zadowolona,mówi że pierwszy raz na randce ktoś dał kwiaty itp,itd, i ogólnie do tej pory z nią jestem. Wystarczy mały bukiecik nie musi być 20 róż, a i najlepiej dać je na koniec(to taka rada ode mnie) w momencie pożegnania bo trzymać kwiaty przez cale spotkanie w ręku to też nie halo,
  • Odpowiedz
Ile dasz na kwiaty 10zł? 20 to max . Aż taki jesteś sknera? A co na tinderze sie nie klei rozmowa między wami? Skoro z nią piszesz non stop to w realu nie powinno być gorzej, a i takie pytanie gdzie sie z nią umówiłes?
  • Odpowiedz
@Jandall: już miałem takie przypadki że, w internecie fajnie się pisało a dochodziło do spotkania i wyglądało to zupełnie inaczej, z zasady płacę za pierwsze spotkanie więc i tak ponoszę koszty
  • Odpowiedz
czy


@krymic1991:
Powiedziałbym "w żadnym wypadku", ale raz mi się zdarzyło. Byliśmy na kawie, potem piwie, potem spacerowaliśmy i było romantycznie. No i na końcu byliśmy na placu solnym (znany z kwiatów sprzedawanych na nim), więc kupiłem jej kwiatka na pożegnanie.
Ale jakbyś na spotkanie przyszedł z kwiatkiem, to od razu jesteś creepy.
  • Odpowiedz