Wpis z mikrobloga

Drogie Mirko, przybywam z dziwną rzeczą do identyfikacji.
Znalazłam w Tesco dziwną metalową kulę, średnicy ok. 4 cm, wagowo z 200g (nieco cięższa niż smartfon), ale co najważniejsze, ma w środku "coś". Coś jest raczej nieduże i chyba plastikowe, obija się przy potrząsaniu wydając epicki dźwięk, trochę jak jakiś gong, jak się ją dobrze ułoży - bo kula ma też w środku coś innego, co chyba wcześniej trzymało to plastikowe coś w względnie jednym miejscu (wcześniej było czuć jak się lekko telepie, ale nie dawało w ogóle takiego dźwięku), dlatego wydaje epicki dźwięk jak nie trafić plastikowym czymś w to drugie przymocowane coś, bo inaczej dźwięk się wygasza.
Prawdopodobnie owa kula odpadła z jakiegoś wyposażenia sklepu, półki, rury, nie wiem (ma w jednym miejscu plamę jakby była do czegoś przyklejona . Tylko po co byłby w środku jakiś plastik i czemu wydawałaby takie fajne dźwięki?
Wiem, jedno coś z drugim cosiem, ale jeśli istnieje miejsce, gdzie mogę się dowiedzieć co to jest - to gdzie jak nie tu?

#pytanie #ciekawostki
Arisa - Drogie Mirko, przybywam z dziwną rzeczą do identyfikacji.
Znalazłam w Tesco ...

źródło: comment_r8FoX67Yo7BMcdoC7xYzIqSPv2a0EOgA.jpg

Pobierz
  • 16
i, rozumiem, zawodowo usiłujesz wyszukiwać facetów podających się za dziewczyny? XD Kto i po co to w ogóle robi? XD


@Arisa: nie zawodowo, nie zrozumiesz tego żartu jeśli jesteś 1986 wzwyż :D