Wpis z mikrobloga

Dla mnie ta cała akcja jest przede wszystkim bardzo smutna: ponieważ pokazuje, jak wielu jest tu sfrustrowanych, odrealnionych, niedokształconych, naiwnych, głupiutkich ludzi. Bo żeby wierzyć w sens robienia czegoś takiego (manipulacyjny spam na niszowym polskim portalu, który ma być odpowiedzią na międzynarodowe komentarze i przy okazji udowadniać, jacy to Polacy są przyjaźni Żydom), to naprawdę trzeba być mentalnym dzieckiem bez czegoś lepszego do roboty. I wielkim patriotom wydaje się, że robią coś
To jest normalny portal dla normalnych użytkowników więc w ramach walki ze stereotypem Polaka antysemity pokażmy polacki antysemityzm.


@Baron_Al_von_PuciPusia: Rozumiem, że narodu wybranego nie wolno krytykować, bo wtedy automatycznie mój dziadek osobiście palił w piecu samym sobą ?

No to wysłużę się tymi ohydnymi antysemitami na obrazku poniżej do ataku na dobrodusznych syjonistów budujących swój kochany Wielki Izrael (mogli by jednak poczekać na Mesjasza, a nie zaczynają bez niego)
Pobierz TamamShud - > To jest normalny portal dla normalnych użytkowników więc w ramach walki...
źródło: comment_k0qhgCkEO2tebjHrImxG6oNaOysF6fVx.jpg
wykopki w ramach walki z Izraelem zasrały cały portal nitkami o żydach, żeby przekonywać do swoich racji innych wykopków bo nikt normalny nie posiedzi na tej stronie dłużej niż 5 sekund po rzuceniu okiem na główną.


@Songbird wielkie zwycięstwo polskiego nacjololo xd
@TamamShud jadłam dzisiaj kebaba i piłam Coca cole, byłam też w muzeum i ogólnie było spoczko gdyby nie kaszel. Tak chciałam ci napisać cokolwiek skoro już tak zacząłeś o niczym.
1. Pisanie faktów historycznych odnośnie do trudnej historii stosunków polsko-żydowskich = antysemityzm wykopków.


@3shortwords: Zawalenie wykopu przez tydzień samymi znaleziskami o "złych żydach", pisanie komentarzy bardzo emocjonalnym i nacechowanym negatywnie językiem = "pisanie faktów historycznych".