Wpis z mikrobloga

3 lata temu zacząłem transformację z piwniczka-stuleja w normalnego kolesia. Udało mi się to, ale co z tego? 2 lata ciężkiej pracy, zarówno w sferze zawodowej jak i społecznej. Od roku w nowym mieście, nowej pracy, nowe znajomości. W pracy 7 razy wygrałem plebiscyt na najlepszego współpracownika miesiąca xD (na 7 możliwych), zawsze komuś pomogę. Z 3/10 awansowałem na 8;9/10, zarabiam całkiem sporo, ale bez przesady. Wszystko to zrobiłem, ponieważ chciałem znaleźć dziewczynę, założyć rodzinę. Wiedziałem, że będąc stulejem będzie mi bardzo trudno, więc zacząłem zmiany od siebie. Ale to wszystko jak krew w piach. Nie mówię, że mam problem z dziewczynami, bo nawet zdarza się, że same inicjują spotkania, ale znalezienie takiej, która nadawałaby się na żonę to jakaś masakra. A to problemy psychiczne, klubowiczka, szlauf, na jakaś #!$%@? paranoja. Albo na drugiej randce mówi mi, że miała tylko 3 partnerów (tak mnie zatkało, że słowa nie powiedziałem i odszedłem). Próbowałem młodszych 19-20 lat, ale tam tak samo. Znalezienie niewinnej dziewczyny jest chyba niemożliwe, albo jak już się trafi to nie z wyboru, tylko z powodu bycia mało atrakcyjną. Czasami żałuję, tego wszystkiego. Jak byłem piwniczakiem to szedłem do pracy, po pracy komputer i tak cały czasz. Miałem zero problemów i trosk, a co najważniejsze mogłem usprawiedliwiać swoje #!$%@? i wszystko było cacy.

#zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #rozowepaski #przegryw #feels
  • 36
@letot66: w ogóle nie awansowałeś z 3/10 na 9/10 skoro bóldupisz dwudziestokilkuletniej kobiecie o partnerów seksualnych xd Dalej jesteś przegrywem tylko potrafisz rozmawiać z ludźmi i stałeś się milszy, to jest przepis na tytuł współpracownika miesiąca xd. Co jest złego w chodzeniu dziewczyny po klubach? Może po prostu szuka partnera i zamiast grać w gierki w domu poznaje nowych ludzi? Tylko mała część ludzi się dupczy w klubowych szaletach, wyluzuj ziomek
@websterpl1: Oho, białorycerz na horyzoncie xD. Jestem przegrywem, bo nie chce laski, którą miała partnerów seksualnych. Tylko prawdziwy mężczyzna jest w stanie nie mieć o to bólu dupy xD. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jak jakaś dziewczyna szuka partnera po klubach to ja chcę jak najdalej od takiej.
@letot66: Zielonko, chyba nie do końca ogarniasz definicję białorycerzowania xd Co do tematu: Poczekaj jeszcze parę lat to wtedy trafisz tylko takie, które mają dzieciaka i szukają beta-providera dóbr materialnych, taki będziesz miał rynek xd

Nie no serio, jeśli myślisz, że same szlaufy chodzą po klubach to radzę wyjść z piwnicy, masz 23 lata a piszesz o tym jakbyś miał ze 40 xd idź na jakąś oazę, tam na bank trafisz
@letot66: tak to jest jak jest sie desperatem i sie szuka na sile :D nigdy nie zrozumiem takich ludzi, zamiast zajac sie czyms pozytecznym znalezc jakies hobby etc dziewczyna zawsze jakos przy okazji sie znajdzie. Ale raczej nigdy nie znajdzie sie porzadna warta uwagi kiedy szukasz niuchasz aby tylkoz nalezc dziewczyne - cel zyciowy :D znajdziesz hobby cokolwiek dziewczyna sama sie znajdzie (no rpawie bo jednak tzreba jakis krok wykonac). Biorac