Wpis z mikrobloga

Ostatnio miałam okazję poznać #mistrzowiepodrywu w natarciu.
Jakiś dziwny człowiek dodał mnie na facebooku do znajomych, napisałam czy go znam. Odpowiedział "Nie, ale znam Twoich rodziców i siostrę". Nie odpisąłam więcej. dzielny, cierpliwy myśliwy co tydzień delikatnie zachecał mnie do swojej osoby, lecz delikatnie unikając spłoszenia na wstępie, więc przez 2 miesiące średnio raz w tygodniu wysyłał mi gest machania ręką na facebooku. Nadszedł ten dzień. Dzień ostatecznego natarcia i wtedy niekwestionowany imprerator podrywu postanowił mnie jakoś zagadać. Żadne cześć, czy inne błahe teksty tak się teraz kobiet nie zagaduje... Myśliwy wystrzelił z grubej rury tekstem, na który nie mogłam nie odpowiedzieć "Bardzo mi przykro z powodu śmierci Twojego ojca" xDDDD
Czy mieliscie okazje kiedyś poznać bardziej żałosnego podrywacza, niż tego delikwenta? Zagadującego łanie nie o pogodę, polityke, #!$%@? cokolwiek tylko temat zaczepny o wiem jej ojciec umarł to jest dobry tekst na podryw xDDD
#januszepodrywu #mistrzpodrywu #stulejacontent #stulejalfa
  • 9
  • Odpowiedz
@Pippo: @nietosamo: zrozumiaąłbym to gdyby takei cos mi napisał zaraz po wysłaniu zaproszenia, albo po 2-3 razach machanai ręką, albo nei wiem zaraz po śmierci, a w sumei minął już prawie rok od śmeirci papcia. Tez bym myślałą, że mu naprawde przykro gdyby nie silił się na komentarze w formie serduszek pod zdjeciami na facebooku i "lajkowaniem" wszytkich moich zdjęć.
  • Odpowiedz