Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem ze swoją dziewczyną już 3.5 roku, przez większość czasu bylo ok, ostatnio jednak zaczęło się psuć. Ona ma jakieś problemy psychiczne, od jakiegoś czasu ciągle powtarza że jest nikim, nic nie umie, nic nie osiągnie, że z niczym sobie nie poradzi, itp. Później, oprócz tego, zaczęła powtarzać że nic jej się nie chce i do wszystkiego musi się zmuszać. Zacząłem ją wyganiać do psychologa bądź psychiatry, to nic to nie daje, bo przecież to nie ma sensu.
Parę dni temu przeszła do kolejnego etapu, "bo ja nie wiem czy chcę z Tobą być, bo się ciągle kłócimy". Gdzie te "kłótnie" są w stylu: wychodzę z pokoju, gasze światło, a ona z pretensjami do mnie po co to robię, jak ona przecież tam idzie. Najczęściej to ona tak robi, mi coś takiego oczywiście też się zdarza. Jednak to nie jest "ciągle", jak próbowała mi wmówić. Teraz przeszła do gadania jak to zrobić żeby znaleźć sobie pracę w innym mieście i dopiero później się tam przeprowadzić, a jak powiedziałem że ja się nigdzie nie przeprowadze, bo przecież mam pracę, to powiedziała mi tylko że i tak mnie pod uwagę nie bierze i jak już to się i tak sama wyprowadzi. #!$%@? mnie to już, ale sam nie wiem co z tym zrobić i jak ją wygonić do psychiatry, bo na 100% jestem pewny że coś jest z nią nie tak, bo raz zachowuje się tak, a za 10 minut normalnie.
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 14