Wpis z mikrobloga

Życie każdego z 7 miliardów ludzi na Ziemii według wykopkow powinno tak:
1. Znajdź jak najstabilniejszą prace, najlepiej programowanie lub w korporacji
2. Plać podatki
3. Zrób dzieci
4. Wszystkie swoje czynności do końca życia podporzadkuj utrzymaniu rodziny
5. Nie toleruj żadnych odmieńcow #nangaparbat #k2 #himalaizm #gory
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie zrozumiałeś wpisu i wyzwales mnie od debila. Chodziło mi ze jest mnóstwo ludzi na świecie z różnym DNA, z różną historia, psychika itd a wykopki wszystkich spoza jedynej słusznej linii życia z łatwością potępiają


@grucki: Zrozumiałem ale się nie zgadzam. Z tego co widzę a obserwuję wpisy, ludzie potępiają głupotę. Nie to, że ten człowiek tam umiera i że próbował wejść. A że zostawił żonę i małe dzieci w
  • Odpowiedz
@grucki: Nie mam problemu z jego akcjami, tak długo jak robi to na własny rachunek.

O co chodzi? Mam go czcić, bo postanowił (1) podjąć niepotrzebne ryzyko i w dodatku (2) fatalnie skalkulowane, a co gorsza, każe (3) płacić za swoje błędy innym ?
  • Odpowiedz
ale bądź pieprzonym egoistą wlez na górę i narob problemów za które ktoś będzie płacić


@Jebwleb lepsze to, niż życie jako nic nie znaczący robak.

Nie ma nic gorszego, niż przeciętność, zapamiętajcie to sobie.
  • Odpowiedz
@grucki: Coooo? Wg wykopków? Posiadanie dzieci? Chyba żartujesz, wykopki to w większości dzieci, które inne dzieci naywają gówniakami, do tego płacenie podatków. Coś ci się pomyliło kolego :)
  • Odpowiedz
@Jebwleb nie do końca zgadzam się z waszymi komentarzami... pomijając kwestie przygotowania tej wyprawy, o której pewnie za chwilę zacznie się dyskusja. Cecha, która pcha tych ludzi w góry jest cecha, ktora pozwoliła nam ludzkości zajść tak daleko. Bez tego nie odkrylibysmy Ameryki, nie polecielibysmy na księżyc, nie okiełznalibysmy pewnie ognia i siedzielibysmy w domkach z gówna w Afryce i żarli liście bo pewnie nie bylibyśmy w stanie nic upolowac.
To
  • Odpowiedz