Wpis z mikrobloga

Warto zakupić Two Worlds jedynke? Jestem fanem action rpgów, oczywiście kocham Gothica oraz Wiedźmina. Lubie grać jednym bohaterem, rozwijać go i kombinować z ekwipunkiem. Od tego tytułu odstraszają mnie sztywne animacje bo grafika w sumie ok. Wykopki szanują czy szkalują?
#twoworlds #gothic #rpg #pcmasterrace
  • 10
  • Odpowiedz
@MynameisLuca: Grałem, bo kiedyś było w CD Action. Rewelacji nie ma, "emocje" w dialogach i ekspresja twarzy to syf, ale da się pograć. W sumie jest też parę ciekawych rozwiązań typu parowanie dwóch takich samych przedmiotów dla podniesienia ich statystyk itp. umiejętności też niby sporo, ale korzysta się w sumie tylko z kilku. Ja grałem i nie żałuję, ale szału nie ma
  • Odpowiedz
@MynameisLuca Gratuluję wyboru, jeden z moich ulubionych erpegów. Najbliżej mu do G3, także jeśli lubisz częste walki (niestety mało skomplikowane), eksplorację i ładne widoki to się nie zawiedziesz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MynameisLuca: a to nie jest przypadkiem ten rpg co można stanąć koło kapliczki co regeneruje życie i być wtedy niemal nieśmiertelnym? ( ͡° ͜ʖ ͡°) to chyba własnie w tw sciągałem silnych przeciwników w takie miejsca i wybijałem w pień jak leci
  • Odpowiedz