Wpis z mikrobloga

@splndid stanowczo nie szanuję. Raczej bym zaczął od tych Januszy i Grażyn turystyki górskiej, którzy #!$%@?ą się na byle pierwszy szczyt w Tatrach i dzwonią po TOPR ze zgłoszeniem zawału, bo 4 osobowa rodzina nie ma ochoty 3 godziny schodzić ze szlaku, więc z nadzieją podwózki śmiglakiem zawracają dupsko ratownikom.
@splndid: Dzięki za zachęcenie do wpłaty na tę akcję ratowniczą. Nie lubię jak ktoś mi mówi co mam robić ze swoimi pieniędzmi, albo co mają robić wszyscy inni. Równie dobrze mogę ci powiedzieć - nie kupuj tego snickersa/piwa/ciasta - niepotrzebne ci to. Przecież możesz bez tego żyć i wydać pieniądze na chore dzieci. A po co kupiłeś auto za 100 tysięcy, to za 10 tak samo jeździ, a 90 mógłbyś na
@Pepperek a MSZ to skąd ma kasę?Z kosmosu?Przypominam że to pieniądze z naszych podatków.Ile ta akcja będzie kosztowała milionów?Powiedzmy że rachunek wyniesie 3 mln zł.Podejrzewam że za takie pieniądze udało by się sfinansować z 10 operacji ciężko chorych dzieci które oczekują na cud wsparcia finansowego na siepomaga.Ale muszą liczyć dalej na cud bo trzeba uratować idiote który sam się pcha w śmierć.#!$%@? temu Mackiewiczowi w dupe.
@skywalkergw: Stadion Lecha Poznań kosztował 747mln zł, wiesz ile za to byłoby operacji? No kibice piłkarscy to mnie najbardziej #!$%@?ą w tym temacie. Gdyby nie pieniądze z naszych podatków to żaden klub w Polsce by stadionu nawet nie miał. Kwoty tysiąckrotnie wyższe niż ta akcja ratunkowa