Wpis z mikrobloga

@herejon to miejsce jest strasznie popularne. W listopadzie w jakiś losowy weekend byłem w koperniku ze znajomymi i w sobotę koło 14 już kasy były zamknięte ze względu na przepełnienie muzuem. Po rozmowie z pracownikiem muzeum dowiedzieliśmy się, że najlepiej przychodzić z samego rana, zaraz lub niedługo po otwarciu i wtedy nie ma problemów z dostaniem biletu. No i w niedzielę po otwarciu muzuem dostaliśmy się bez problemu
@Unik4t: @Urtah: @MisCoala:
Dzięki wielkie za informację. Troszkę dałem dupy ale nie miałem jak wcześniej kupić bo niestety nie wszystko było dopięte. Na pewno będę pamiętać żeby wcześniej kupić bilet i zgrać swoje życie do tej godziny :)
Ale , czy macie do polecenia jakieś inne miejsce już nie koniecznie tak oblegane? Oczywiście coś podobnego typu, interaktywne 'muzeum'. Ew cos zupełnie innego do zobaczenia w Warszawie :p ? Oprócz
@herejon może nie interaktywne, ale na pewno warte obejrzenia, bo daje do myślenia. - Muzeum Powstania Warszawskiego.

I nie polecam Muzeum Żydów Polskich. Ładny fajny budynek ale nie porwało mnie.
@Unik4t: byłem w muzeum powstania już chyba dwa razy ;< a nie wiem czemu ale do Żydów jakoś się nie wybieram, raz miałem iść ale też ktoś ze znajomych mi mówił że tak średnio, no nic pewnie skończy się na jakimś escape roomie albo VR :p Miłego weekendu ;)