Wpis z mikrobloga

ale mało kto chce go robić.


@Hardporecorn: Bo jest długi jak masz nieogarniętego tanka który nie umie dobrze pullować. Ja się zawsze wbijałem na arcwaya z tankiem który farmił tam trinket i zazwyczaj przerwa między dungami nie była dłuższa niż 10 minut ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hardporecorn: na początku arcwaya zawsze się mówi

follow exact path as tank


I jeżeli mają odpowiednią ilość chromosomów to nie powinni sprawiać problemów. No chyba że jest to właśnie warlock który może kontrolować arcwayowe demony i i zwipować drużynę uwalniając demona podczas gdy ginie od aoe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zearel: Teraz albo od nowa składam grupę na +13, albo mogę sobie dać spokój na tym alcie w tym tygodniu. A jeszcze na jednej postaci mam Arcway xD Największym problemem ze zrobieniem +15 nie jest gear, ani znalezienie ludzi, ważne by dostać po kolei dobre klucze xD Jak we wtorek wrzuciłem +15 DHT na lfg o drugiej w nocy to czat mi się tak szybko scrollował, że nie nadążałem z czytaniem,
Teraz albo od nowa składam grupę na +13, albo mogę sobie dać spokój na tym alcie w tym tygodniu


@Hardporecorn: Możesz także wbić się na czyjąś +15 linkując swój wowprogress i parę najlepszych achików.
Na pewno będzie to szybsze niż złożenie nowej grupy.
@Zearel: No niestety, to nie zadziała ( ͡° ͜ʖ ͡°) Generalnie to akurat na danej postaci nie dość, że mam słaby gear (albo raczej za słaby na wymagania grup latających na lfg), to jeszcze w ogóle aż tak mythiców nie farmiłem na jednej postaci, by się wowprogressem chwalić ( ͡° ͜ʖ ͡°)